Кросівки Xiaomi Runmi 90 leather shoes White 39

Стильні кросівки з натуральної шкіри

Кросівки RunMi 90 leather shoes виготовлені з натуральної шкіри із застосуванням дихаючого матеріалу, шару анти-пот і амортизуючого шару (Memory Foam), які в сукупності здатні забезпечити високий рівень комфорту користувача як при інтенсивних тренуваннях, так і при повсякденному носінні.

Устілки кросівок RunMi володіють вологопоглинаючим ефектом і нейтралізують неприємні запахи. При цьому у взутті застосовуються виключно екологічно чисті матеріали, які безпечні для користувача та навколишнього середовища.

RunMi 90 leather shoes - еластичні, дихаючі та дуже легкі кросівки, які є яскравим прикладом унікального поєднання чудового дизайну та функціональності.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Взуття - важливий елемент гардеробу чоловіка

Підійде під різні стилі одягу

Взуття, яке відповідає сучасним модним тенденціям, здатне підкреслити унікальний стиль її власника. Пара дуже стриманою шкіряного взуття RunMi, завдяки своїй універсальності, - відмінно поєднується практично з будь-яким стилем одягу та дозволить дуже тонко підкреслити вашу індивідуальність.

Кросівки RunMi 90 leather shoes в двох кольорах особливості

Європейський імпорт

Теляча шкіра з Німеччини

У конструкції кросівок застосовуються виключно натуральні матеріали, які характеризуються високими показниками якості. Одним з таких матеріалів, є натуральна теляча шкіра. Вона дуже м'яка та гладка на дотик, а також характеризується високою міцністю та досить витонченим видом.

Кросівки RunMi 90 leather shoes в двох кольорах вид збоку

Складні технологічні процеси

За останні 30 етапів обробки матеріалу

Теляча шкура може застосовуватися для виготовлення кросівок тільки після проходження декількох технологічних процесів обробки (всього - понад 30): видалення волосся, мездріння (очищення від підшкірного жиру, м'язів, сполучних тканин), поділ на кілька шарів, дублення (процес перетворення шкури в шкіру) , додублення (надання шкірі наповненості, еластичності, підготовка лицьового шару шкіри до обробки), вакуумне сушіння, фарбування, тиснення, прасування, полірування, контроль якості, лабораторні випробування і т.ін.

Тривалий процес вичинки шкіри (товщина якої 1.2-1.4 мм) забезпечує її більш якісною фактурою, витонченістю і блиском.

Кросівки RunMi 90 leather shoes шкура в цеху

Однієї цільної шкури досить для виробництва 3 пар взуття RunMi 90 leather shoes. Заготовки для кросівок вирізаються з цільного шматка шкіри, що виключає необхідність зшивання матеріалу та забезпечує міцність конструкції.

Кросівки RunMi 90 leather shoes етапи обробки

Безпека та захист навколишнього середовища

Відповідність європейським стандартам якості

Під час процесу вичинки шкіри проводяться фізичні та хімічні випробування для забезпечення її абсолютної безпеки для користувача та навколишнього середовища. Всі звіти схвалені науково-технічним центром SATRA.

Кросівки RunMi 90 leather shoes шкіра

Кваліфіковані дизайнери

Дизайнерська команда RunMi дуже докладно вивчила анатомію чоловічої ноги. На основі отриманих результатів були розроблені моделі кросівок RunMi 90 leather shoes різних розмірів.

Кросівки RunMi 90 leather shoes кросівки та кулька

Команда RunMi працює під керівництвом досвідченого фахівця, який закінчив всесвітньо відомий інститут моди та технологій в Нью-Йорку (США) і працював з багатьма відомими компаніями-брендами, серед яких: Reebok, NIKE, Rockport та інші.

Щоб максимально підкреслити переваги шкіри, дизайнери використовують виключно цілісний шматок матеріалу для виготовлення кросівок.

Кросівки RunMi 90 leather shoes дизайнер

Устілки з дихаючою структурою

Тришарова конструкція

Устілка - один з найважливіших елементів будь-якого взуття. У кросівках RunMi застосовується тришарова конструкція устілки.

Перший шар - забезпечує захист від поту та нейтралізує неприємні запахи.

Другий шар складається з модифікованого пінополіуретану низької пружності (Memory Foam) володіє пористою структурою. Під впливом тепла та людського ваги, осередки матеріалу стискуються, приймаючи анатомічну форму тіла. Якщо вплив ваги та тепла на матеріал припиняється, то протягом 10 секунд Memory Foam повертається до свого початкового стану.

Третій шар - має безліч отворів, які забезпечують хорошу циркуляцію повітря.

Кросівки RunMi 90 leather shoes структура устілки

Здоров'я ваших ніг

Memory Foam

Матеріал Memory Foam дозволить зберегти правильний перекат стопи під час руху, знизити ударне навантаження на суглоби ніг і в цілому підвищити комфортність носіння кросівок RunMi.

Кросівки RunMi 90 leather shoes запам'ятовує матеріал

Технології компанії Michelin

Висококласний гума

Підошва кросівок виконана за технологіями французької компанії Michelin (один зі світових лідерів з виробництва шин). Шеврон (ялинковий) дизайн від задника і до самого носка взуття - надає ефект антиковзання. EVA підошва кросівок і тришарова конструкція устілок, утворює пружну конструкцію, яка забезпечує відчуття стійкості та еластичності.

Кросівки RunMi 90 leather shoes матеріал і кросівки

Внутрішній шар з еластичної шкіри

Більш тонка та дуже м'яка

В якості основного внутрішнього покриття взуття RunMi 90 leather shoes застосовується щільна свиняча шкіра товщиною 0.6-0.8 мм, яка дозволяє уникнути натирання під час носіння та знизити пітливість ніг. Крім того, шар зі свинячої шкіри робить взуття ще більш еластичною та приємною на дотик.

Кросівки RunMi 90 leather shoes елементи конструкції

Стильні елементи дизайну

На заднику кросівок розміщений фірмовий логотип, який виглядає дуже акуратно та естетично. Два верхніх кільцеподібних отвори для шнурівки мають латунну вставку. Різні кольори кросівок допоможуть вам легко комбінувати їх з різним стилем одягу.

Кросівки RunMi 90 leather shoes хлопці відпочивають

Тип: Кросівки
Бренд: Runmi
Матеріал: Теляча шкіра, свиняча шкіра, пінополіуретан низької пружності (Memory Foam), полімерна підошва EVA
Розмір: 39
Модель: Чоловіча
Колір: Білий
Smart-чіп: Немає