Кружка 500CC Enamel Mug Four Seasons White 500ml

  • Білий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Якісна кружказ шикарним дизайном

Елегантна, містка і просто дуже красива. Все це керамічна кружка з кришкою FineMading 500CC Enamel Mug Four Seasons. Вона вміщує велику кількість рідини (500 мл) і дозволить вам розділити приємне чаювання з близькою вам людиною.

Кружка 500CC стане не тільки чудовою прикрасою повсякденного і святкового столу, а й відмінним подарунком на день народження.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Гарний дизайн. Святковий настрій.

Ця кружка допоможе створити святковий настрій та додати позитиву у ваше життя. Вона оригінальна, красива, якісна і комфортна. Вона буквально створена для вас!

Кружка 500CC Enamel Mug Four Seasons набір різного кольору

Надійна та практична

Високоякісна кераміка

Кружка FineMading 500CC Enamel Mug Four Seasons 500ml виготовлена з кераміки надзвичайно високої якості. Вона обпікалася при температурі 1250 °C, що гарантує високу твердість, а значить хорошу практичність виробу.

Кружка 500CC Enamel Mug Four Seasons з напоєм на столі

Зручна дерев'яна ручка

Кружка може використовуватися як для холодних, так і гарячих напоїв, а завдяки зручній та стильній дерев'яній ручці (розміщеній на керамічній кришці) - ви зможете "надовго" зберегти температуру і тонкий аромат кавового та чайного напою.

Кружка 500CC Enamel Mug Four Seasons кришка з дерев'яною ручкою

Дуже містка

Об`єм 500 мл

Для вашого комфорту кружка створена досить місткою - 500 мл. При цьому вона досить широка - внутрішній діаметр 80 мм. Завдяки настільки широкому діаметру, після "церемонії чаювання" кружку дуже зручно мити і обполіскувати під проточною водою.

Кружка 500CC Enamel Mug Four Seasons широка кришка

Завдяки застосуванню особливої технології виробництва вдалося створити "керамічний шедевр", який довгий час буде радувати вас своєю неперевершеною якістю та відмінним дизайном.

Кружка 500CC Enamel Mug Four Seasons елементи дизайну

Натуральні емалеві фарби

Варто відзначити, що в процесі виробництва та фарбування керамічного виробу, використовувалися якісні емалеві фарби, які не містять шкідливі хімічні речовини! Все абсолютно безпечно!

Кружка 500CC Enamel Mug Four Seasons емалева фарбування

Незабутній подарунок для рідних та близьких

Порадувати себе, здивувати подарунком одного, потішити презентом коханe людинe - кружка FineMading 500CC Enamel Mug Four Seasons прекрасно підійде для цього!

Кружка 500CC Enamel Mug Four Seasons набір кухлів з смакотою

Найменування: FineMading 500CC Enamel Mug Four Seasons
Бренд: Fine Mading
Матеріал: Кераміка, емалева фарба
Обробка: При температурі 1250 °С
Об`єм: 500 мл
Внутрішній діаметр: 80 мм
Зовнішній діаметр: 89 мм
Товщина: 4.5 мм
Додатково: Кришка з дерев'яною ручкою
Колір: Білий
Розмір: