Двостороння куртка Xiaomi Uleemark double-sided wear men's down jacket Green-Black XL

  • Темно-зелений

Доставка

Звичайна ціна

Головною особливістю куртки Uleemark double-sided jacket є її двосторонній дизайн. Її можна використовувати як зовнішньою стороною, так і внутрішньої, достатньо її вивернути. Двосторонній дизайн передбачає два різних кольори, а значить, куртку можна використовувати для різних задач і завжди виглядати по-різному.

Відмінний захист від холоду

Декілька шарів зігріваючих і вологовідштовхувальних матеріалів, з яких пошита курта, забезпечують прекрасний захист від дощу та снігу, а також від продування вітром, але при цьому не перешкоджають природній вентиляції при повсякденному носінні або заняттях спортом. Натуральний пух і сучасні технології зберігають тепло вашого тіла. 

Спортивний дизайн

Еластичні манжети і капюшон анатомічного крою захистять у вітряні і дощові дні. Круглий дизайн плеча, зручний рукав, візуальна безперервність, проклеєні шви і блискавки, продуманий захист від вітру роблять куртку незамінною для занять спортом в холодну пору року.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Двостороння куртка Uleemark double-sided wear men's down jacket

Основною особливістю чоловічої спортивної куртки для активного відпочинку Uleemark double-sided wear men's down jacket є її двосторонній дизайн. Куртку можна використовувати як зовнішньою стороною, так і внутрішньою, достатньо її вивернути. Двосторонній дизайн передбачає два різних кольори, а значить, куртку можна використовувати для різних завдань і завжди виглядати по-різному.

Uleemark-double-sided-wear-men's-down jacket

Ідеальний гусячий пух

Ваше тепло збереже високоякісний пух

В якості утеплювача куртки використаний натуральний гусячий пух. Він екологічно чистий, легкий, довговічний, має дуже високі теплоізоляційні властивості і здатний стискатися і відновлювати повністю свій об'єм.

xiaomi-Uleemark-warm-down jacket-Men

Захисна тканина

Високощільна зовнішня тканина

Спеціальна мембранна тканина, стійка до ультрафіолету, не пропускає воду, сніг і захищає від вітру. Вона добре ізолює тепло у внутрішніх шарах, блокуючи його вихід назовні. Крім збереження тепла, це дозволяє снігу не танути на поверхні куртки. При цьому мембранна структура захищає куртку від намокання під дощем.

Uleemark-double-sided-wear-men's-down jacket

Багатошарова структура

Куртка складається з 3 шарів матеріалу

Для максимального захисту від холоду й пронизливого вітру куртка має складну структуру, складається з 3 шарів. Так, в якості зовнішнього (з двох сторін) шару використана поліестерна непромокаюча тканина. Шар зовнішньої мембранної тканини добре пропускає вологу зсередини куртки, але перешкоджає намокання від дощу або снігу. За збереження тепла тіла відповідає синтетичний утеплювач, а також натуральний гусячий пух. 

Uleemark-double-sided-wear-men's-down jacket

Зручні кишені

Розташування кишень забезпечує максимальний комфорт

Для того, щоб зігріти руки взимку або зберігати потрібні речі завжди під рукою, кишені куртки розташовані максимально ергономічно. Кишені закриваються на надійні проклеєні блискавки із захистом, які захистять від попадання води і снігу всередину. Особливістю стала нагрудна кишеня зі спеціальним кріпленням для екшн-камери Yi. Вона дозволяє вивести назовні об'єктив камери і надійно закріпити саму камеру всередині кишені. Тепер вам не потрібні нагрудні або наголовні кріплення для камери, а сама вона буде надійно захищена від опадів.

Особливий крій

Деталі куртки підігнані для максимальної зручності

Для утримання тепла дизайнери особливу увагу звернули на манжети, комір і застібку, оскільки саме через ці частини одягу до тіла може потрапити холодне повітря. Плече і задня частина шиї виконані по особливому крою, який дозволяє зберігати високу рухливість і комфорт при русі, але при цьому відрізняється підвищеною механічною надійністю.

Uleemark-double-sided-wear-men's-down jacket

Манжети мають панчішну форму, яка захищає рукава від попадання снігу всередину. "Змійки" всесвітньо відомої японської фірми YKK проклеєні і закриті спеціальним гумовим клапаном, який також запобігає потраплянню вологи всередину. Капюшон захистить вас у вітряну погоду або при швидкісному спуску з гори.

Uleemark-double-sided-wear-men's-down jacket

Особливу увагу приділено захисним елементам - так, в різних частинах куртки використані світловідбиваючі елементи, які добре видно у світлі фар і дозволять водіям побачити вас здалека. 

Uleemark-double-sided-wear-men's-down jacket

Еластичні манжети і капюшон анатомічного крою захистять від вітряних і дощових днів. Круглий дизайн плеча, зручний рукав, візуальна безперервність, проклеєні шви і блискавки, продуманий захист від вітру роблять куртку незамінною для занять спортом в холодну пору року.

Uleemark-double-sided-wear-men's-down jacket

Компактний дизайн

Куртка укладається в невеликий пакет

Для того, щоб куртка займала мінімум місця у вашій валізі або рюкзаку, вона може укладатися в невеликий полотняний пакет. Куртка легко згортається і упаковується, не деформуючись, і приймаючи готовий до носіння зовнішній вигляд за лічені секунди.

Uleemark-double-sided-wear-men's-down jacket

Назва: Двостороння чоловіча куртка Uleemark double-sided wear men's down jacket Green-Black 
Бренд: Uleemark
Матеріал: Зовнішня тканина - мембранний поліестер, внутрішній утеплювач - натуральний гусячий пух
Додатково: Захист від вітру і вологи
Модель: Чоловіча
Розмір: XL
Колір: Чорна-зелена