Льдогенератор Xiaomi Conair CZB-45FB

Охолоджені напої ще смачніші

Льдогенератор CONAIR CZB-45FB з квадратними кубиками льоду допоможуть вам втамувати спрагу в спекотні літні дні, завдяки своїй здатності швидко продукувати лід.

Більшість напоїв смачніші, коли подаються холодними. Пристрій підходить для використання в домашніх господарствах, офісах або невеликих магазинах напоїв.

Продукування 24 кубиків льоду одночасно

Пристрій для формування кубиків льоду CONAIR виготовлений з АБС-пластика і має потужність 105 Вт. Зокрема, CONAIR дозволяє створювати 24 кубика льоду одночасно.

Максимальний час формування льоду становить близько 20 хвилин. Крім того, CONAIR CZB-45FB обладнаний досить зручним ящиком для зберігання місткістю 1.3 кг льоду.

Коли резервуар для зберігання заповнений, пристрій автоматично попередить користувачів про необхідність швидкого вилучення льоду та додавання води.

Технологія швидкого охолодження

У пристрої для приготування льоду CZB-45FB використовуються високоякісні компресори з холодоагентом R600a для швидкого, енергоефективного охолодження і тихої роботи. Крім того, машина оснащена мідно-алюмінієвим конденсатором.

Пристрій для виготовлення кубиків льоду CONAIR має досить компактні розміри - 287 x 375 x 357 мм. Завдяки цьому розміром користувачі можуть легко розташувати машину практично в будь-якому місці будинку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Льдогенератор
Бренд: Conair
Модель: CZB-45FB
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Місткість відсіку для льоду: 1.3 кг
Кількість кубиків льоду: 24
Номінальна потужність: 105 Вт
Робоча напруга: 220-240 В, 50 Гц
Розмір кубиків льоду: 22 х 22 х 22 мм
Розмір льдогенератора: 287 х 375 х 357 мм