Bluetooth-колонка Xiaomi Sound L16A Silver

Всеспрямоване Hi-Res Audio звучання

У бездротову колонку Xiaomi Sound L16A інтегровані потужні 2.25-дюймові неодимові залізоборні динаміки з пасивним випромінювачем з подвійною підвіскою.

Ця високоякісна Bluetooth-колонка може досягати ударного звукового тиску 90 дБ та повного басу 70 Гц.

Вона використовує всеспрямований вихід звуку на 360 градусів, зручно розташовані у верхній частині корпусу елементи управління, а також пройшла сертифікацію Hi-Res.

Інноваційний обчислювальний звук

Xiaomi Sound L16A також підтримує розрахунок звукових функцій, здійснюючи до 330 обчислювальних операцій за секунду для досягнення динамічної корекції.

У розумну колонку інтегрована функція Harman AudioEFX, що дозволяє перетворити колонку на глибоку низькочастотну звукову систему.

Об'єднання 8 колонок у єдину стереосистему

І ще одна цікава особливість — Bluetooth-колонка підтримує підключення до 8 портативних колонок L16A, які можна розмістити в різних місцях кімнати для досягнення потужного звучання і ефекту присутності.

Крім підключення Blutooth 5.2, інтелектуальна Bluetooth-колонка Xiaomi Sound також підтримує широкосмугове (UWB) з'єднання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Bluetooth-колонка
Бренд: Mi
Модель: L16A
Мікрофони: Масив мікрофонів
Динаміки: 2.25-дюймові широкосмугові динаміки потужністю 12 Вт, 2 пасивні радіатори
Бездротові з'єднання: Wi-Fi 2.4 ГГц / 5 ГГц, підтримка протоколу IEEE 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 5.2, підтримка відтворення музики A2DP
Підтримувані ОС: Android 4.4 та iOS 9.0 і вище
Джерело живлення: DC 12 В / 2 А
Додатково: Підтримка голосового помічника «Xiao Ai»
Розмір: 134 × 134 × 128 мм
Вага: ~ 593 г
Колір: Срібний