Ліхтарик Xiaomi BEEBEST (F2)

Ліхтарик з датчиком сили тяжіння

Найцікавішою частиною ліхтарика BEEBEST (F2) є конструкція «датчика сили тяжіння». Ліхтар автоматично змінює освітлення відповідно до його горизонтального або вертикального положення.

Зручне перемикання між режимами

Досить натиснути кнопку, що включити і вимкнути ліхтарик, а легке натиснення на кнопку, дозволить переключатися між гравітаційним та нормальним режимами. За допомогою всього однієї кнопки ви можете включити м'яке освітлення.

Яскраві світлодіоди

Основна лампа багатофункціонального ліхтарика BEEBEST (F2) використовує світлодіоди CREE з яскравістю 160 лм. Дальність освітлення може досягати 140 м, в той час як бічна лампа з 5 світлодіодами забезпечує яскравість 250 лм, освітлюючи дорогу в радіусі 10 метрів.

До 180 хвилин освітлення від 3 батарейок ААА

Всього три батарейки типу ААА забезпечують живлення багатофункціонального ліхтарика протягом 180 хвилин в нормальному режимі, і до 120 хвилин в нічному режимі освітлення.

Вишуканий корпус з алюмінієвого сплаву

Ліхтарик BEEBEST (F2) має корпус з міцного та довговічного анодованого алюмінієвого сплаву, який пройшов процес піскоструминної обробки і має приємну на дотик поверхню.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ліхтарик
Бренд: BEEBEST
Модель: F2
Живлення: 3 x AAA батарейки ZMi Zi7
Тривалість роботи: 3 г / 2 г (основне світло / бічне світло)
Максимальна дальність освітлення: 140 м
Світловий потік: 160 лм / 250 лм (основна лампа / бічна лампа)
Робоча температура: -20 °С ~ 50 °С
Матеріал: Алюмінієвий сплав, пластик
Розмір: 152.3 x 44.3 мм
Вага: 131.9 г (без батареї)