Ліхтарик з електрошокером Xiaomi NexTool Flashlight with electric arc Red (NE2041)

Міцний та портативний ліхтарик

Ліхтарик NexTool яскравістю 500 люмен виготовлений з міцного авіаційного алюмінієвого сплаву 6061-T6, його розміри складають 2.2 х 14 см, а важить він близько 85 г.

Світло може світити на відстані до 150 метрів, що дозволить вам заздалегідь вивчити навколишнє середовище, щоб уникнути потенційних небезпек на відстані, і спокійно дивитися в темряву без паніки.

Захист «сліпучим» мерехтінням

У ліхтарика NexTool також передбачений спеціальний режим, який призначений для засліплення потенційного зловмисника сильним та інтенсивним мерехтінням. Для цього в екстреній ситуації натисніть і утримуйте кнопку протягом 2.5 секунд, після чого активується режим спалаху та звукового сигналу.

Електрошокер з напругою до 5000 В

Крім ліхтарика NexTool оснащений функцією електрошокера з напругою 5000 В, який дозволить швидко та ефективно нейтралізувати потенційного зловмисника*.

* Пальці не можна підносити близько до електродів, електрошокер не можна застосовувати у вологому середовищі, поблизу легкозаймистих речовин, поблизу місць з потенційно вибухонебезпечною атмосферою. Також слід усвідомлювати, що, застосовуючи електрошокер, ви можете завдати непоправної шкоди здоров'ю людини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ліхтарик з електрошокером
Бренд: NexTool
Основний матеріал: Аерокосмічний сплав 6061-T6
Функції: Ліхтарик, звукова та світлова сигналізація, електрошокер
Максимальна яскравість: 500 люмен
Тривалість роботи: 500 люмен (2 години автономної роботи)
20 люмен (15 годин автономної роботи)
Світлова сигналізація 500 люмен (4 години автономної роботи)
Тривалість зарядки: Близько 2.5 годин
Розмір: 22 х 140 мм
Вага: ~ 85 г
Колір: Червоний