Лижні Окуляри Turok Steinhard (TSTPU0010711)

Огляд 180 градусів і протитуманне покриття

Гірськолижна маска Turok Steinhardt Double Spherical Goggles створена для захисту зору від відблисків і ультрафіолетового випромінювання. Її використання істотно збільшує безпеку власника при катанні на лижах чи сноуборді.

Аксесуар володіє широким кутом огляду в 180 градусів і якісним протитуманним покриттям.

Поляризований нейлон, захист від ударів і технологія REVO

Лінзи лижних окулярів Turok Steinhardt створені з поляризованого нейлону. Вони протиударні та розроблені за всесвітньо відомою технологією REVO. Лицьовий щиток-лінза легко замінюється, а корпус маски виготовлений з комбінації високотемпературного поліуретану TPU і міцного полікарбонату PC.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Лижні Окуляри Turok Steinhard

Turok Steinhardt Double Spherical Goggles гірськолижна маска

Гірськолижна маска – це обов'язковий аксесуар для будь-якої людини, котра вирішила покататися на лижах чи сноуборді. При цьому не важливо, професійний це спортсмен або любитель – захист зору, який забезпечує лижна маска, необхідний всім!

Turok Steinhardt Double Spherical Goggles – це лижні окуляри, створені із застосуванням інноваційної технології REVO. Ця технологія дозволила розробити захисне покриття, схоже на те, що застосовується для захисту ілюмінаторів космічних кораблів.

Turok Steinhardt Double Spherical Goggles лижні окуляри

Саме тому лінзи гірськолижної маски з поляризованого нейлону відмінно відбивають не тільки ультрафіолет, але і деякі види інфрачервоного випромінювання.

Додамо сюди антибліковий захист, протитуманне покриття та захист від ударів – отримаємо ідеальний захисний засіб для тих, хто вирішив покататися по снігу в горах.

Ваш зір під надійним захистом з лижними окулярами Turok Steinhardt Double Spherical Goggles.

Turok Steinhardt Double Spherical Goggles кольорова лінза

Маска досить комфортна: її габаритні розміри 186х130 мм, а кут огляду 180 градусів. Щоб зробити корпус аксесуара в міру гнучким, але в той же час досить міцним, конструктори вирішили створити його з тандему двох матеріалів, які відмінно зарекомендували себе: міцного полікарбонату РС і високотемпературного поліуретану TPU.

Turok Steinhardt Double Spherical Goggles корпус маски

Головний ремінь маски не тільки регулюється, він має спеціальні силіконові смужки, які не дають аксесуару зісковзнути навіть при найшвидшому спуску з гори. Таким чином, маска «сидить» на голові власника щільно і не тисне. Крім того, лицьовий щиток-лінза дуже легко замінюється. Все просто та надійно!

Turok Steinhardt Double Spherical Goggles силіконові накладки

Окремо слід відзначити, що Turok Steinhardt Double Spherical Goggles комплектується двома видами лінз: класичним дзеркальним і яскравим жовто-помаранчевим. А яку маску ви одягне для гірськолижного спуску сьогодні?

Turok Steinhardt Double Spherical Goggles лижна маска

Матеріал лінз: Нейлон
Бренд: TS
Захист від УФ-випромінювання: Є
Захист від бліків: Є
Протитуманне покриття: Є
Протиударні: Так
Кут огляду: 180 градусів
Матеріал корпусу: Високотемпературний поліуретан TPU та міцний полікарбонат PC
Кількість лінз в комплекті: 1 дзеркальна, 1 кольорова
Габаритні розміри: 186х130 мм