Лонгслів Xiaomi Runmi 90 long sleeve White XXL

  • Білий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Runmi 90GOFUN - лонгслів з довгими рукавами, призначений для занять спортом і активного способу життя. Лонгслів має комфортний крій, але досить щільно прилягає до тіла, завдяки чому добре відводить вологу від шкіри. 

Зручний покрій

Спеціальна тканина дозволяє йому не розтягуватися під час носіння і не осідати після прання. Широкий облягаючий комір, скруглення на плечі, підрезинений шов на манжетах роблять логслів зручним як для чоловіків, так і для жінок.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Лонгслів Runmi 90 long sleeve

Runmi 90GOFUN - лонгслів з довгими рукавами, призначений для занять спортом і активного способу життя. Лонгслів має комфортний крій, але досить щільно прилягає до тіла, завдяки чому добре відводить вологу від шкіри. Спеціальна тканина дозволяє йому не розтягуватися під час носіння, і не осідати після прання.

xiaomi-runmi-90-long-sleeve-white-grey

Спеціальна тканина

Тканина лонгсліва забезпечує відведення вологи

Для найкращого відведення поту, а також охолодження лонгслів виконаний з особливою суміші тканин: акрилових волокон, купраммоніума, модноса і спандекса. Така суміш синтетичних волокон дуже схожа на шовк, але виробляється з натуральної целюлози. Тканина має шовковистий блиск, добре відводить вологу і пропускає повітря.

xiaomi-runmi-90-long-sleeve-white-grey

Зручний крій

Для занять спортом лонгслів виконаний в комфортному крої

Фізична активність і спорт пов'язані з високою амплітудою рухів, тому лонгслів має зручний анатомічний крій. Він не буде сковувати рухи і підійде як для легкоатлетичних вправ, так і для іншої активності. Широкий облягаючий комір, скруглення на плечі, підрезинений шов на манжетах роблять логслів зручним як для чоловіків, так і для жінок. Маса лонгслива становить усього 150 грамів.

xiaomi-runmi-90-long-sleeve-white-grey

Часте прання, яке супроводжує спортивні речі, не буде перешкодою, оскільки тканина не боїться високої температури і вологи, зберігаючи чудовий зовнішній вигляд навіть після 50 прань.

xiaomi-runmi-90-long-sleeve-white-grey

Лінійка футболок Runmi 90 points виготовляються в двох кольорах (сірому і білому), до того ж ви зможете підібрати футболку для себе, оскільки дана модель доступна в різних розмірах. 

xiaomi-runmi-90-long-sleeve-white-grey

xiaomi-runmi-90-long-sleeve-white-grey

Тип: Лонгслів Runmi 90 long sleeve White XXL 90172APLSMUGR09
Бренд: Runmi
Модель: Унісекс
Матеріал тканини: 59% акрилові волокна
20.1% купраммоній
18.9% моднос
2% спандекс
Розмір: XXL
Колір: Білий