Малинова паста 550 г

Доставка

Звичайна ціна

Харчова малинова паста з широким набором корисних мікроелементів

Коли ви їсте свіжі та соковиті малинові ягоди, є кілька вельми корисних компонентів (Омега 3-6-9, антиоксиданти та інші), які не засвоюються вашим організмом. При вживанні малинової пасти LiQberry, за рахунок застосування новітньої технології HTD, ці компоненти досить добре засвоюються. При цьому малинова паста не містить шкідливих консервантів, цукру та води.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Малинову пасту LiQberry рекомендується їсти в якості додаткового джерела з якого можна «зачерпнути» корисні біологічно-активні компоненти: біофлавоноїди, мікроелементи, антоціани, слизові та пектинові речовини, органічні кислоти, вітаміни для загального зміцнення організму при нежиті, ангіні, запаленні верхніх дихальних шляхів, бронхітах, пневмоніях, які супроводжуються алергічними ускладненнями, а також при рясних і хворобливих менструаціях, атеросклерозі, недокрів'ї, як полівітамінний засіб.

Зверніть увагу! Гомогенізована малинова паста не є лікарським засобом.

Спосіб застосування: дітям у віці від 3 років і старше: 2.5 - 5 мл (по 0.5-1 чайній ложці), дорослим: 25-50 мл (по 0.5-1 столовій ложці) 2-3 рази на добу. Дозу не перевищувати!

Курс застосування малинової пасти: від 2.5 до 3 місяців. Курс можна повторювати. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість, нефрит та подагра.

Умови зберігання малинової пасти: зберігати в упаковці поставки виробника при температурі від 0 °С до 25 °С (без різких змін температурного режиму) і при відносному рівні вологості не більше 75%. Після відкриття скляної тари, пасту необхідно зберігати при температурі 4 ± 2 °С в холодильнику та вжити протягом 1 місяця.

Малинова паста 550г крупним планом

Склад: 100% гомогенізована малина з подрібненим насінням (включає дрібнодиспенсорну фракцію кісточок)
Бренд: Liqberry
Форма випуску: 550 г у скляній тарі
Харчова цінність та калорійність на 100 г продукту, не менше: Білки - 0,8 г; жири - 0 г; Вуглеводи - 9,0, клітковина - 5,10; 39,2 ккал / 164,0 кДж
Примітка: Не є лікарським засобом