Робот-пилосос Honiture Q6

Ідеальне рішення для будинків з дітьми та домашніми тваринами

Honiture Q6 — це багатофункціональний робот-пилосос, яким можна керувати через мобільний додаток, він має високу потужність всмоктування і володіє хорошою системою фільтрації, що робить його ідеальним для будинків з дітьми та домашніми тваринами.

Honiture Q6 включає акумулятор великої ємності, 5200 мАч, що дає йому автономність близько 180-200 хвилин.

Інноваційна док-станція з контейнером для сміття

Зарядна база Self Empty потужністю 1000 Вт, включає в себе 3-х літровий контейнер для автоматичного звільнення вмісту мішка пилососа.

Рекомендується розміщувати базу в такому місці, де у робота досить місця для маневру (наприклад, орієнтація, один метр в сторони і вперед), хоча завдяки високій точності його навігаційної системи — це не є строго необхідним.

Кілька способів управління

Роботом-пилососом Q6 можна управляти кількома способами: за допомогою кнопок, за допомогою голосових команд (сумісних з Alexa і Google Assistant) і через мобільний додаток HonySmart, останнє — кращий спосіб отримати від нього максимальну віддачу.

Після установки додаток проведе вас через простий та інтуїтивно зрозумілий процес установки. Мережа Wi-Fi для підключення повинна бути 2.4 ГГц.

Широкий набір датчиків

Honiture Q6 оснащений лазерною навігаційною системою, яка забезпечує плавні та ефективні рухи, і дозволяє роботу дуже докладно будувати та відображати карту переміщення по будинку.

На додаток до лазерного датчику Q6 має різні датчики захисту від ударів, обриву тощо.

Японський двигун Nidec. Висока потужність всмоктування.

У пилососі Honiture Q6 використовується японський безщітковий двигун Nidec, що забезпечує високу продуктивність при низькому рівні шуму.

Завдяки потужному двигуну Honiture Q6 досягає потужності всмоктування до 2700 Паскалей, що дозволяє йому відмінно справлятися з різними типами забруднень.

Q6 має 3 рівня потужності, які ви можете налаштувати на свій розсуд, щоб оптимізувати результат прибирання, регулюючи рівень шуму і час автономної роботи.

Легко долає перешкоди

Завдяки своїм колесам і системі підвіски, він здатний долати перешкоди до 2 сантиметрів, тому килими такої товщини для нього не є проблемою.

2 бічні щітки + центральний валик

Робот-пилосос Honiture Q6 має дві бічні щітки. Центральний валик поєднує гуму та щетину для отримання хорошого результату прибирання як на твердих підлогах, так і на килимах.

Функція вологого прибирання

Також він має функцію вологого прибирання. У ньому передбачено резервуар для води ємністю 400 мілілітрів, цього достатньо, щоб повністю очистити будинок середньої або великої площі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Робот-пилосос
Бренд:
Модель: Q6
Номінальна потужність: 400 Вт
Сила всмоктування: 2700 Па
Ємність пилозбірника: 3 л
Ємність бака для води: 400 мілілітрів
Ємність акумулятора: 5200 мАг
Тривалість роботи: Близько 180-200 хвилин
Тривалість зарядки: Близько 280 хвилин
Рівень шуму: 55-70 дБ
Розмір: 34.6 (діаметр) x 9.65 см (висота)
Вага: 8 кг