Кермо Xiaomi Logitech G29 Driving Force Racing Wheel

Для PLAYSTATION 3 і PLAYSTATION 4

Ви ніколи не захочете знову брати участь в гонках зі звичайним контролером після того, як додасте Logitech G29 Driving Force Racing Wheel в свій вибір контролера.

Ігрове рульове колесо G29 розроблено для новітніх гоночних ігор для консолі PlayStation 4 або PlayStation 3. G29 Driving Force також працює на вашому ПК з використанням програмного забезпечення Logitech Gaming Software.

Вражаючий зворотний зв'язок

Відчуйте свої шини на кожному повороті та типі місцевості, відчувайте дрейф недостатньої або надмірної обертальності і багато іншого. Потужній зворотній зв'язок з двома двигунами реально імітує вплив сили, тому ви можете більш точно реагувати в процесі водіння.

Шикарна обробка

G29 має шарикопідшипники з цільної стали в валу колеса, а також перемикачі та педалі з нержавіючої сталі. Гоночний кермо обтягнутий високоякісною шкірою, зшитою вручну, що надає йому зовнішній вигляд високопродуктивного гоночного керма і дає вам більш комфортні відчуття.

Точний і плавний контроль

Ви отримуєте виключно плавне, тихе рульове управління. Гвинтові зубчасті колеса змодельовані після зубчастих коліс, використовуваних в автомобільних коробках передач, щоб зменшити небажаний шум і вібрацію. Анти-люфт утримує кермо і педалі міцно, максимально збільшуючи контроль.

Контроль прямо на кінчиках ваших пальців

Всі ваші елементи управління знаходяться там, де ви можете дістатися до них. D-Pad, кнопки і перемикачі вбудовані в гоночний кермо. Світлодіодні світлові індикатори, розташовані трохи вище центру колеса, точно вказують, коли слід підвищувати або знижувати передачу. Ви підтримуєте максимальне прискорення, не відриваючи очей від траси. 24-точковий диск вибору і кнопки +/- на передній частині колеса дозволяють більш точно налаштовувати ваші автомобільні переваги.

Максимальний контроль

Підтримуйте більш реалістичне положення кузова за допомогою окремого педального блоку з вбудованими педалями газу, гальма і зчеплення. Рушійна сила G29 дозволяє комфортно розганятися, гальмувати та перемикати передачі з відчуттям реального автомобіля.

Нелінійна педаль гальма імітує роботу чутливої ​​до тиску гальмівної системи для більш точного гальмування.

Надійне кріплення

Гоночне колесо надійно кріпиться до вашого столу або гоночної установки за допомогою вбудованих затискачів або гвинтових кріпильних точок.

Рульове управління

900-градусний обертальний рух приводний сили G29 означає, що ви можете повернути колесо два з половиною рази. Це та ж ступінь руху, що і у керма всередині автомобіля.

Точний вибір передач

Завершіть свою гоночну установку для максимально реалістичного досвіду. Додайте 6-ступінчастий ручний важіль перемикання швидкостей до налаштування гоночного керма.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ігрове кермо
Бренд: Logitech
Модель: G29
Розмір рульового колеса: 270 x 278 x 260 мм (2250 г)
Розмір педалей: 167 x 311 x 428.5 мм (3100 г)
Розмір важеля перемикання передач: 207 x 146 x 176 мм (750 г)
Сумісність з ігровими системами: PS4, PS3, Windows 10, 8.1, 8, 7 і macOS 10.10+
Вага: 750 г