Навушники з мікрофоном Xiaomi MI Headphones 2 Comfort White (ZBW4353TY)

Xiaomi Mi Headphones 2 – молодіжні накладні навушники, виконані в оригінальному дизайні з високоякісних матеріалів.

Гарнітура з сенсорним управлінням

Навушники мають мікрофон і можуть бути використані як гарнітура. Для управління відтворенням музики (відтворення/пауза, зміна треку), а також для прийняття і завершення дзвінка використовується спеціальна сенсорна зона на лівому навушнику.

Hi-Resolution AUDIO

Японське співтовариство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Resolution AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Навушники Xiaomi Mi Headphones 2 White

Xiaomi Mi Headphones 2 – молодіжні накладні навушники, виконані в оригінальному дизайні з високоякісних матеріалів. Вони мають діапазон частот від 20 до 40 000 Гц. Навушники мають лише один дріт, що входить в лівий динамік, а також оснащені мікрофоном. Для управління відтворенням музики (відтворення/пауза, зміна треку), а також для прийняття і завершення дзвінка використовується спеціальна сенсорна зона на лівому навушнику.

Mi Headphones 2 управління

Діафрагма з легкого пластику

Діафрагма є основою навушників, оскільки відіграє вирішальну роль в якості звуку. Для неперевершеної якості звуку, діафрагма навушників зроблена з легкого пластику. Завдяки цьому вона зберігає жорсткість, необхідну для відтворення музики в HD якості.

mi headphone 2 диафрагма

Ідеальний звук Hi-Resolution AUDIO

Спеціальне армування і поєднання композитних матеріалів забезпечують захист від будь-яких спотворень звуку. Навушники мають дуже широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц, що робить якість звуку порівнянним живою музикою.

Японське співтовариство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Res AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.

mi headphone 2 оголовье

Низький опір без зовнішнього підсилювача

У багатьох навушниках високий опір, тому при відтворенні музики через телефон якість звуку значно знижується. Завдяки використанню композитних матеріалів інженерам вдалося домогтися високого рівня чутливості при низькому опорі – всього 32 Ом. Тому у вас немає необхідності в зовнішньому підсилювачі, досить безпосередньо підключитися до вашого телефону, планшета, MP3-плеєра та інших пристроїв. Підключення до джерела звуку здійснюється через 3.5 мм роз'єм.

mi headphone 2 подключение

Наголов'я

Наголов'я навушників вкрите м'якою дихаючою еко-шкірою, тому при тривалому прослуховуванні музики у вас не виникне відчуття дискомфорту. Амбюшюри наповнені м'яким поролоном, який забезпечує хорошу звукоізоляцію, при цьому, не чинячи тиску на голову. Особлива конструкція динаміків дозволяє шкірі добре дихати.

mi headphone 2 фисташкаmi headphone 2 фисташкаmi headphone 2 оранжевый

Тип: Накладні
Бренд: Mi
Частотний діапазон, Гц: 20 - 40000 Гц
Імпеданс, Ом: 32
Чутливість, дБ: 107
Номінальна потужність, мВт: 50
Штекер, мм: 3.5
Кабель, м: 1.4
Мікрофон: Є
Колір: Білий
Вага, г: 220

Завантаження…