Ортопедична подушка підголовник Xiaomi 8H Neck pillow Us Grey

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Комфортний відпочинок з ортопедичною подушкою підголовником 8H

Люди, які проводять значний відрізок часу за кермом автомобіля, офісі, громадському транспорті - безумовно стикалися з почуттям моторошного дискомфорту, який супроводжувався болями в області шиї. Це викликано природною реакцією організму на втому, в слідстві якої людина починає мимоволі сутулитися.

В результаті неправильного положення хребта та тривалого перебування в одній позі, помітно погіршується кровотік в область шиї, спини, попереку, що може привести не тільки до больових відчуттів, а й спровокувати хронічні захворювання хребта.

Вирішити проблеми дискомфорту і "зберегти здоров'я" вашої шиї, допоможе трансформована в затишне м'яке кільце ортопедична подушка 8H, c якою ви справді відчуєте, що таке комфортний відпочинок.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

З турботою про ваше здоров'я

Правильна постава

Ортопедична подушка підголовник подбаює про правильність вашої постави, якщо ви вирішили відпочити в транспорті чи вдома. Подушка пошита з натуральних матеріалів і оснащена знімним чохлом, з яким у разі забруднення можна повернути первісну чистоту, поправши його в режимі делікатного прання.

Подушка підголівник 8H US в двох кольорах крупним планом

Подушка підголівник 8H має безліч варіантів застосування. Він стане незамінним аксесуаром як для повсякденної роботи в офісі за комп'ютером, так і під час тривалих поїздок в особистому або громадському транспорті.

Подушка підголівник 8H US дівчина відпочиває сидячи

Піна «Memory Foam» з ефектом пам'яті

Адаптація поверхні подушки до форми тіла

«Memory Foam» - особливий матеріал, який виготовляється з дуже м'якої поліуретанової піни і має такі властивості:

  • Підвищена гнучкість, що забезпечує правильну адаптацію до форми тіла;
  • Надає антибактеріальний ефект;
  • Не чинить тиску на плечі, стегна та інші частини тіла, а підлаштовується під їх форму;
  • Володіє еластичною і дуже міцною структурою, яка продовжить термін служби виробу;
  • Здатна поглинати коливання поверхні;
  • Завдяки відкритій структурі матеріалу зайва волога швидко випаровується.

Подушка підголівник 8H US піна пам'яті

Після відпочинку на підголівнику 8H, до складу якого входить матеріал «Memory Foam», ви відчуєте, що значно знизилися звичні больові відчуття в області шиї. Ефект зниження больових відчуттів пояснюється здатністю Memory Foam реагувати на вагу і температуру, в результаті чого зменшується тиск на шию під час відпочинку або сну.

Подушка підголівник 8H US зниження навантаження з шиї

Сировина від всесвітньо відомого постачальника BASF

Американський підрозділ відомої компанії BASF, яка до того співпрацює з НАСА, поставляє необхідні для виробництва ультрасучасної подушки матеріали.

Подушка підголівник 8H US відпочинок на незакріпленому підголівнику

Науральні матеріали, які підходять кожному

Всього 5 секунд для копіювання форми шиї

Подушка 8H - це також ідеальний вибір для алергіків, а також для тих хто схильний до різних ЛОР-захворювань. Адже вона виконана з натуральної бавовни, що робить її ще більш м'якою та приємною на дотик.

Подушка підголівник 8H US бавовна

Завдяки високій щільності подушки 8H (c товщиною волокна 50D), ви практично не відчуєте ніякого дискомфорту або відчуття тиску під час відпочинку/сну. Буде потрібно близько 3-5 секунд, щоб унікальний підголівник 8H підстроївся під особливості структури вашої шиї або голови.

Подушка підголівник 8H US щільність матеріалу

Надійний захист від шкідливих мікроорганізмів

Антибактеріальне покриття

Рolygiene ® - це новітня антибактеріальна технологія, яка була розроблена групою шведських вчених. Розробники використовували цю технологію, щоб пригнічувати ріст грибків і бактерій, запобігти їх виникненню та розмноженню, захистити шкірний покрив людини від побічних впливів. Завдяки властивості придушення неприємних запахів, підголівник зберігає свіжість протягом всього дня.

Подушка підголівник 8H US Gray антибактеріальна обробка

Унікальна технологія «CoolLite»

Комфорт в кожній деталі

Технологія «CoolLite», яка застосовується у виробництві 8H US створює відчуття прохолоди, а матеріал з більш ніж 5 мільйонами високомолекулярних сполук, надвисокої ступенем кристалічності 85%, володіє значним теплопровідним ефектом.

Подушка підголівник 8H US Gray технологія Clean Cool

Надійна й комфортна фіксація виробу

Зручна застібка на кнопочках, має надійну конструкцію, яка не зламається, не мучитиме і не поранить користувача. Розміщенні на ремінці подушки кнопочки забезпечать необхідну та комфортну фіксацію виробу.

Подушка підголівник 8H US елементи дизайну

Накладка для шиї

Поліпшення кровотоку та зручна їзда

Накладка для шиї забезпечує правильний розподіл ваги тіла під час їзди. Вона також може використовуватися в якості ортопедичного вироба для реабілітації після травм або для профілактики хвороб хребта. Подушка для шиї чудово адаптується під вигини тіла, запобігаючи затіканням м'язів і сприяючи поліпшенню кровотоку. Це незамінний аксесуар для людей, які змушені проводити значний відрізок часу за кермом автомобіля.

Подушка підголівник 8H US відпочинок в автомобілі

Якісні матеріали і застосування ультрасучасних технологій, дозволили створити подушку підголівник 8H, яка забезпечить перебування за кермом і в офісі ще більш затишним та комфортним.

Подушка підголівник 8H US Gray фіксація на валізі

Подушка підголівник 8H US Gray комфортна робота в офісі

 

Тип: Подушка підголівник
Бренд: 8H
Модель: US
Матеріал: Бавовна: 100%, поліестер:
100%, поліуретан: 100%
Колір: Сірий
Розмір: