Масажер для голови Xiaomi DOCO Head Shiatsu Massager Massage Comb Massager White BCM-1067

  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Глибоке розслаблення для зняття втоми

Напруга мозку і висока швидкість роботи можуть стати причиною виникнення головного болю, втрати пам'яті та поганої якості сну.

Масажер для акупресури голови DOCO BCM-1067 має високу частоту роботи та мікровібрацію, яка призначена для імітації людських рук і масажу голови для глибокого зняття мозкового тиску.

СПА для шкіри голови перед сном

DOCO BCM-1067 забезпечує близько 8 500 вібрацій в хвилину з невеликою силою, ніжно масажує голову, що дає шкірі голови глибоко розслаблюючу СПА і дозволить зняти напругу та поліпшити якість сну.

імітація руки

Пристрій має 5 масажних щупалець, що імітують п'ять пальців руки людини. Масажні щупальці мають R-образні кінчики з закругленими точками дотику, які імітують дотик кінчиків пальців і можуть торкатися точок акупунктури, забезпечуючи комфортний масаж.

Подбайте про здоров'я своєї шкіри голови

Надмірне напруження головного мозку може легко привести до надмірної секреції шкірного сала, закупорки шкірних мішечків і втрати волосся. Акупрессурний масажер для голови DOCO BCM-1067 не тільки допомагає мозку розслабитися, а й піклується про здоров'я шкіри голови.

Ергономічний дизайн

Масажер DOCO BCM-1067 має ергономічний дизайн з плавними лініями, зручне розташування «щупалець» та підлаштований відповідно до вигину руки людини, що забезпечує зручний хват і утримання масажера в руці.

Працює від двох батарейок

У DOCO BCM-1067 використовуються дві батарейки AAA, заряду яких може вистачити до 90 хвилин безперервного використання, або на 18 днів роботи, при використанні масажера не більше 5 хвилин в день.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажер для голови
Бренд: DOCO
Модель: BCM-1067
Напруга: 3В — 2 х ААА (купуються окремо)
Потужність: 1 Вт
Розмір: 20 x 6.4 x 3.3 см
Вага: 130 г