Масажер для ніг Xiaomi LERAVAN EMS (LJ-FH001-MBL)

Біонічна технологія EMS використовує мікрострум для формування замкнутої петлі струму між ногами, імітуючи мозок для передачі нервових сигналів м'язів, примушуючи м'язи ритмічно скорочуватися і розслаблятися, розслаблювати м'язи ніг.

Чотири режими масажу для задоволення різних потреб

Після тривалих прогулянок радість повернення додому супроводжується відчуттям болю в литках. Увімкніть режим масажу для зняття болю в литкових м'язах всього за 15 хвилин.

Інтелектуальний захист індукції

Щоб забезпечити більш безпечний і комфортний масаж, в LERAVAN EMS (LJ-FH001-MBL) вбудована інтелектуальна програма виявлення. Якщо повний контакт ніг не виявляється протягом 20 послідовних секунд, він автоматично відключається.

Імпортна срібна паста

Пристрій оснащений срібною пастою, яка забезпечує відмінну електричну провідність, рівномірний розподіл струму, глибоку стимуляція м'язів для оптимізації результатів вправ.

Десять рівнів регулювання сили від дрібного до глибокого розслаблення ніг

У всіх чотирьох режимах можна налаштувати 10 рівнів інтенсивності. Ви можете вибрати правильну інтенсивність для використання відповідно до вашої статури і уподобань.

Маленький корпус і тривалий час автономної роботи

Масажер обладнаний USB-інтерфейсом зарядки. При повністю зарядженому акумуляторі LERAVAN EMS може використовуватися протягом 7 днів, за умови використання 1 раз в день по 15 хвилин.

Складана конструкція для зручності транспортування

Зніміть LERAVAN EMS з поверхні поліуретанової поверхні масажера, акуратно складіть її та покладіть в сумку.

Поліуретанова поверхня зносостійка і проста в догляді

Матеріал поверхні стійкий до поту та стирання. При попаданні крапель води на матеріал поверхні, вони не вбираються всередину пристрою, а легко витираються м'якою губкою, серветкою або рушником.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажер
Бренд: LERAVAN
Модель: LJ-FH001-MBL
Матеріал: Полікарбонат, АБС-пластик, поліуретан, EVA, етиленпропіленовий каучук, срібна паста
Тип акумулятора: Літієвий, 40 мАг
Принцип роботи: Низькочастотна імпульсна стимуляція
Розмір: 310 x 310 x 5.3 мм
Вага: 120 ± 10 г