Органайзер ALIO A5 Notebook Case Black

ALIO A5 Notebook Case стане ідеальним супутником для роботи і ділових зустрічей як в офісі, так і під час поїздок. Він являє собою водонепроникний двостулковий органайзер з еластичною стрічкою і пряжкою.

У комплект входить сам органайзер, записник формату А5 і ручка для письма.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Організатор ALIO A5 Notebook Case Black

ALIO A5 Notebook Case - це водонепроникний двостулковий органайзер з еластичною стрічкою і пряжкою. Він складається з двох відділень, в які поміщаються предмети і аксесуари ділової людини: записна книжка, ручка а також візитні і банківські картки.

В комплект входить сам органайзер, записник формату А5 і ручка для письма.

kaco-ALIO-Premium-Business-Folder-0-

Два відділення

Відділення для аксесуарів

При розкритті органайзера зліва знаходиться відділення для зберігання банкнот, візитних і кредитних карт. Праворуч розташований блокнот формату А5, з приємними листами жовтого кольору. Біля блокноту знаходится кріплення для фірмової ручки.

kaco-ALIO-Premium-Business-Folder-0-

Універсальний і стильний

Органайзер підкреслить ваш стиль

Сучасний органайзер виконаний в стилі мінімалізму: він має мінімальну кількість деталей, приглушені прості кольори і класичну прямокутну форму. Він відмінно підійде для офісних співробітників, студентів і підкреслить ваш унікальний стиль.

kaco-ALIO-Premium-Business-Folder-0-

Міцна тканина

Міцна тканина і просочення захищають від води

Застосування тканини Оксфорд забезпечує надійність і міцність виробу. Тканина володіє високими показниками водонепроникності, зносостійкості, термостійкості і міцності. Саме тому чудова якість виконання гарантує тривалий період використання виробу. Захисне просочення перешкоджає намоканню внутрішніх відділень при попаданні під дощ.

kaco-ALIO-BackPack

A5 Notebook Case

Найменування: ALIO A5 Notebook Case
Бренд: KACO
Тип: Організатор
Розмір: А5
Матеріал: 100% поліестер
Особливості: Водонепроникний чохол, блокнот
Колір Чорний