Масажер для ніг Xiaomi Momoda (SX300)

У массажері для ніг Momoda SX300 використовується низькочастотна імпульсна технологія для глибокого масажу підошов ніг і змодельовані 5 масажних технік, що забезпечують ефективний масаж ступень.

Імпульсний масаж

Використовуючи принцип низькочастотного імпульсу TENS, створюється крихітне відчуття струму, яке стимулює м'язи ніг, покращує кровообіг і дозволяє м'язам тренуватися незалежно і активно.

5 імітаційних технік масажу

Використання принципу низькочастотного імпульсу TENS для імітації 5 основних технік масажу, таких як постукування, зскрібання, голковколювання і т.ін. Глибоко стимулюйте акупунктурні точки та м'язи стопи, щоб миттєво активувати життєві сили.

4 режими масажу

Momoda SX300 має 4 режими масажу, кожен режим має 10 рівнів регулювання сили, які ви можете вибирати відповідно до особистих переваг і фізичної напруги.

Компактна конструкція

Масажер для ніг має товщину всього 5 мм, настільки ультратонкий дизайн, з використанням м'якого шкіряного матеріалу, схожого на масажне крісло, дозволить скласти виріб, легко зберігати та брати його з собою в дорогу.

6 днів автономної роботи від однієї зарядки

Якщо ви використовуєте масажер 30 хвилин в день, заряду акумулятора вистачить на 6 днів роботи.

Mijia АРР управління

Масажер для ніг може синхронізуватися зі смартфоном і управлятися через Mijia АРР. Інтерфейс управління простий та зрозумілий, і ви можете швидко активувати свій улюблений режим масажу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажер для ніг
Бренд: Momoda
Модель: SX300
Номінальна напруга: 3.7 В
Номінальна потужність: 0.5 Вт
Вхід: 5 В / 1 А
Ємність батареї: Літієва батарея (110 мАг)
Розмір: 356 x 320 x 5 мм
Вага: 415 г