Дитячий гіроскутер Xiaomi Ninebot Nano children's Segway

Зручний важіль управління

Ninebot Nano спеціально розроблений для дітей. Він має високоміцний корпус, важіль управління висотою всього 39 см і відрізняється досить легким вагою (10.3 кг).

Підсвічування з підтримкою 16 мільйонів кольорів

Гіроскутер обладнаний переливається підсвічуванням з можливістю налаштуванням до 16 мільйонів кольорів. Яскраве підсвічування дозволить не тільки безпечно пересуватися по вулиці у вечірній час, а й стане яскравою прикрасою транспортного засобу.

Інтелектуальний алгоритм Smart Sense

Ninebot Nano є говорячим розумним гіроскутером, оснащений інтелектуальною голосовою системою Ninebot, яка підтримує голосове навчання ітаозвучує важливі нагадування при їзді.

У Ninebot Nano використовується високоточні датчики в комбінації з інтелектуальним алгоритмом, що має назву Smart Sense. Цей алгоритм дозволить з високим рівнем точності визначати кожний рух дитини в процесі їзди на гіроскутере та тримати під контролем стан їзди.

Коли дитина прискорюється, рухається заднім ходом або має низьку потужність, Nano буде вчасно відправляти голосові нагадування, щоб допомогти дитині безпечно кататися.

Пікова потужність – 600 Вт. Розганяється до 14 км/год.

Що стосується продуктивності, то Ninebot Nano обладнаний двома двигунами з сукупним показником потужності в 600 Вт. Дитина може регулювати швидкість пересування в межах 4-14 км / ч. Крім того, гіроскутер Nano здатний долати підйом в 15 градусів.

Здатний проїхати до 13 км без підзарядки

Що стосується витривалості, він має вбудований акумулятор 18 650 заряду якого вистачить на те, щоб подолати дистанцію в 13 км. Новий процес заливки герметизуючого клею робить його водонепроникним та ударостійким. Ступінь пилонепроникності та водонепроникності Ninebot Nano досягає IP54.

Міцні шини

У Ninebot Nano також використовуються високоеластичні тверді шини з поліуретану, які не потребують накачуванні та не лопаються.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Дитячий гіроскутер
Бренд: Ninebot
Застосовний вік: 5-12 років
Застосовний зріст: 110-180 см
Максимальна швидкість: Близько 14 км/год
Типовий час автономної роботи: 13 км
Максимальний кут підйому: Близько 15°
Застосовна місцевість: Тверде покриття, рівний грунт, ухил менше 15°, крок не більше 0.5 см, траншея шириною не більше 1.5 см
Тривалість зарядки: Близько 4 годин
Режим новачка: Його можна скасувати після навчання новачка та накопиченого пробігу 1 км
Рабоча температура: -10 °C ~ 40 °C
Розмір: 535 x 260 x 530 мм
Вага: 10.3 кг