Розумний унітаз з функцією біде Xiaomi Viomi

Компактний дизайн. Інтегрована конструкція.

Розумний унітаз Viomi має інтегровану конструкцію. Розмір цього унітазу складає 685 х 384 х 472 мм. Оскільки в ньому немає бачка для води, він набагато менше за розміром, ніж традиційний розумний туалет, і не займає надто багато місця в кімнаті.

Потрійна фільтрація

Інтелектуальний туалет Viomi оснащений системою потрійного очищення води: вся вода, що надходить в туалетну трубу, буде піддаватися потрійній фільтрації.

Сидіння з підігрівом

Через точки чутливості на кільці сидіння система може автоматично адаптуватися до температури тіла, незалежно від того, як довго людина сидить. У той же час температуру кільця сидіння можна регулювати між високим (39 °C), середнім (37 °C) і низьким (34 °C) рівнями за бажанням користувача.

Антибактеріальні матеріали

Зовнішня та стикувальна частина сидіння виготовлені з антибактеріальних матеріалів, які можуть пригнічувати патогенні бактерії, такі як кишкова паличка і золотистий стафілокок.

Автоматичний злив

Функція автоматичного зливу активується за допомогою встановлених в сидіння унітазу датчиків. Після того як користувач встав з кришки унітазу, через 6 секунд активується злив.

Функція біде

Інтелектуальний туалет Viomi використовує і функцію біде, яка має багато переваг: вона зволожує кишечник і знижує частоту виникнення геморою та гінекологічних захворювань.

Користувачі можуть налаштовувати температуру води, яка подається за допомогою спеціального розпилювача, для промивання після дефекації, що усуває необхідність використання туалетного паперу.

Крім того, розпилювач можна використовуватися для так званого імпульсного масажу, коли чергується подача повітряного і водного потоку. Після чого, завдяки наявності функції сушки, тепле повітря висушить сідниці.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний унітаз з функцією біде
Бренд: VioMi
Модель: VZMT04-400
Матеріали: Кераміка, АБС-пластик, полікарбонат
Номінальна напруга: 220 В ~ 50 Гц
Температура навколишнього середовища: 4 °C ~ 40 °C
Номінальна частота: 50 Гц
Температура води на вході: 4 °C ~ 35 °C
Номінальна потужність: 1200 Вт
Метод нагріву: Миттєвий нагрів
Максимальний тиск води: 0.75 МПа (в стані спокою)
Захист від вологи: IPX4
Уточнення: Наведені вище дані отримані з Лабораторії. Під час фактичного використання існують відмінності через зміни в об'єктивному середовищі.
Розмір