Масажна накладка для спини Le Fan Xiaomi LF Grey Xiaomi LF-MB001GY

  • Сірий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Комфортна робота з ортопедичною накладкою для спини LF

Люди, які проводять значний відрізок часу в офісі або за кермом автомобіля, безумовно стикалися з почуттям дискомфорту, який супроводжувався болями в області шиї, попереку і хребта. Це викликано природню реакцією організму на втому, внаслідок якої людина починає мимоволі сутулитися.

В результаті неправильного положення хребта і тривалого перебування в одній позі, помітно погіршується кровотік в область шиї, спини, попереку, що може привести не тільки до больових відчуттів, а й спровокувати хронічні захворювання хребта.

Вирішити проблеми дискомфорту і "подбати" про здоров'я вашої спини під силу ортопедичній масажній накладці LF.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

З турботою про ваше здоров'я

Правильна постава

Ортопедична масажна накладка LF прекрасно підходить на сидіння офісного крісла та автомобіля. Вона подбає про правильність вашої постави як у процесі їзди так під час роботи в офісі. Масажна накладка виконана з натуральних матеріалів (в тому числі з екологічно чистого і еластичного EVA композиційного полімерного матеріалу), які можуть підтримувати природну криву людського хребта, а також "контролювати" правильність постави та розслабляти поперековий відділ хребта.

* На початку використання масажної накладки, може проявлятися певний дискомфорт або больові відчуття в області попереку, оскільки спина повинна адаптуватися до виробу.

Масажна підставка для спини LF Grey LF-MB001GY в офісі

Алмазоподібний дизайн

Після тривалого сидіння в незовсім комфортному положенні, виникають відчуття втоми або болю в спині, які можуть посилюватися через певний проміжок часу. Це в свою чергу може спровокувати розвиток радикуліту, остехондроза або навіть міжхребцевої грижі.

Масажна підставка для спини LF Grey LF-MB001GY підлаштовується під спину

Поверхня виробу нагадує форму алмазу, яка сприяє більш плотному приляганню спини до масажної накладки LF. Рівномірний розподіл ваги по всій поверхні накладки, сприяє оптимальному положенню спини знижуючи навантаження з хребта.

Масажна підставка для спини LF Grey LF-MB001GY поверхню виробу

EVA

Екологічно чистий та гігієнічний матеріал

EVA / ЕВА - екологічно чистий сучасний полімер, що має мікропористу структуру і наступні властивості:

  • Підвищену гнучкість і пружність, які забезпечують правильну адаптацію до форми тіла;
  • Стійкістю до розтягування та деформацій;
  • Володіє еластичною і дуже міцною структурою, яка продовжить термін служби виробу;
  • Здатна поглинати шуми;
  • Не викликає алергічних реакцій навіть при тривалих повсякденних контактах зі шкірою.

Масажна підставка для спини LF Grey LF-MB001GY форма виробу

Відчуття легкості та зручності

Семишарова структура виробу

Ортопедичне накладка має семишарову структуру: зовнішній шар з еластичної лайкри, два шари з тканини, два шари з EVA матеріалу, сітчастий матеріал і металевий каркас. У процесі використання ортопедичної накладки, ви відчуєте, що значно знизилися звичні больові відчуття в області шиї, спини, тазостегнового суглоба.

Масажна підставка для спини LF Grey LF-MB001GY структура виробу

Поліпшення кровотоку та зручна їзда

Накладка для спини забезпечує правильний розподіл ваги тіла під час їзди. Вона чудово адаптується під вигини тіла, запобігаючи затікання м'язів і сприяючи поліпшенню кровотоку. Це незамінний аксесуар для людей, які змушені проводити значний відрізок часу за кермом автомобіля.

Масажна підставка для спини LF Grey LF-MB001GY на сидінні авто

Універсальність застосування

Завдяки спеціальному фіксуючому ремінцю, ви зможете налаштувати індивідуальне позиціонування, надійно закріпивши виріб до спинки офісного або автомобільного крісла. Крім того, накладку для спини можна застосовувати і в повсякденному житті, що особливо актуально для користувачів, які працюють в офісі та відповідно проводять багато часу в сидячому положенні.

Масажна підставка для спини LF Grey LF-MB001GY в офісі

Якісні матеріали та застосування ультрасучасних технологій, дозволили створити ортопедичну накладку, яка забезпечить перебування за кермом, в офісі або вдома ще більш затишним і комфортним.

Масажна підставка для спини LF Grey LF-MB001GY в кімнаті

Тип: Масажна накладка для спини
Бренд: LF
Модель: LF-MB001GY
Розмір: 500 x 239 x 20 мм
Вага: 530 г
Колір: Сірий