Масажна подушка Xiaomi Repor RP-Z5

  • Сірий
  • 12 місяців

Функція теплого розминаючого масажу

Масажна подушка Repor RP-Z5 призначена для лікування проблем шийного відділу хребта і зменшення відчуттів скутості і хворобливості.

Завдяки функції теплого розминаючого масажу, вона здатна полегшити біль у плечах і шиї, знімати втому, посилювати циркуляцію крові.

Масажна голівка імітує реальні дотику людських рук

Щоб зробити масаж ближче до людської руці, в масажною подушці використовується вертикальна піднесена масажна голівка, яка імітує дотик пальців, може виконувати натискання і розминка разом з обертанням і глибоко розслабляти м'язи плечей і шиї.

Зручне перемикання режиму масажу

Масажна голівка імітує техніку прямого масажу і зворотного розминання. Ви можете перемикати напрямок масажу відповідно до різними потребами, натискаючи кнопку управління, яка розташована на бічній стороні виробу.

Ергономічний дизайн

Ергономічний дизайн подушки Repor RP-Z5, може підтримувати природну фізіологічну кривизну хребта, будь то сон на спині або на боці, ця подушка подбає про здоров'я шийного відділу хребта протягом всієї ночі.

Конструкція, продумана до дрібниць

Подушка для сну Repor RP-Z5 нагрівається вуглецевим волокном.

Як компоненти, які входять до складу цього виробу, використовується полин. Полин була тонко подрібнена і пройшла більш ніж через дюжину виробничих процесів, вона, в поєднанні з високоякісними лікарськими матеріалами, проникає глибоко в шийні м'язи, забезпечуючи лікувальний ефект.

М'яка підтримка

Внутрішнє ядро ​​подушки для сну виготовлено з піни з ефектом пам'яті високої щільності з невеликими молекулярними зазорами і наповненням, що забезпечує відмінне зняття тиску і підтримку.

Коли тиск голови на подушку знижується, піна з ефектом пам'яті може повільно повернутися до своєї первісної форми.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажна подушка
Бренд: Repor
Модель: RP-Z5
Номінальна напруга: 12 В
Номінальна потужність: 24 Вт
Розмір: 420 x 52 мм