Маска для очищення повітря Xiaomi AirPOP Light 360° Black

Ефективне очищення вдихуваного повітря

Маски для очищення повітря все більше набирають популярності не тільки серед населення Китаю, але і серед жителів багатьох інших країн. Адже забруднення навколишнього середовища, у багато разів перевищує допустимі норми, здійснює прямий вплив на здоров'я людини, що тягне за собою незворотні наслідки.

AirPOP Light 360° - респіратор виконаний за новітніми технологіями очищення вдихуваного повітря. Він оснащений декількома шарами композитного матеріалу, який перешкоджає попаданню різних шкідливих часток у дихальні шляхи. Ефективний захист у поєднанні з комфортним дизайном - основоположна особливість маски-респіратора AirPOP.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Незамінний аксесуар для вільного дихання

Ефективний захист від шкідливих часток

AirPOP - унікальна маска-респіратор, яка здатна забезпечити ефективний захист від міського пилу, смогу, вихлопних газів, піщаних бур і т.ін. П'ять шарів композитного матеріалу, забезпечують комплексну фільтрацію вдихуваного повітря, при цьому ефективність фільтрації частинок бруду, пилу, вихлопних газів, пилку рослин, смогу і формальдегідів близько 99%.

Маска для очищення повітря AirPOP Light 360 ° на обличчі користувача

Ефективна фільтрація масел і солей

Фільтруючі елементи маски перешкоджають "проникненню" забрудненого повітря в дихальні шляхи людини. Виріб щільно прилягає до обличчя не допускаючи потрапляння повітря через бічні сторони. Повітря проникає під маску AirPOP Light 360 ° тільки пройшовши через фільтруючий елемент, завдяки якому - відсіваються мікрочастинки пилу, масел, вихлопних газів розміром від 2.5 мікрон.

* Рекомендований час використання фільтруючих елементів респіраторної маски: не більше 30 годин (в залежності від погодних умов).

Маска для очищення повітря AirPOP Light 360 ° якісні характеристики виробу

Екологічно чисті матеріали

Маска-респіратор була виготовлена із застосуванням технології ультразвукового формування, без застосування клеючих речовин, формальдегідів, що підкреслює її екологічність. Крім того, подібна конструкція перешкоджає розмноженню різних мікроорганізмів.

Маска для очищення повітря AirPOP Light 360 ° дівчина прогулюється

Не створює дискомфорт для обличчя

Ергономічна конструкція AirPOP збільшує площу контакту між маскою і поверхнею обличчя, знижуючи тиск і забезпечуючи більш комфортне носіння виробу. Вона «стежить» за змінами контурів обличчя і менш ніж за секунду підлаштовуватися під них, «насичуючи» ваші легені чистим повітрям.

Маска для очищення повітря AirPOP Light 360 ° повторює контури обличчя

П'ятишарова конструкція

Ефективна фільтрація мікрочастинок

П'ятишарова конструкція інноваційного респіратора AirPOP дозволяє відфільтрувати навіть дрібні частинки, діаметр яких менше 0.3 мкм. Комплексний захист від вихлопних газів, тютюнового диму, кіптяви, пилку, масел і солей, забезпечується завдяки застосуванню новітньої технології електростатичного захоплення шкідливих часток.

Маска для очищення повітря AirPOP Light 360 ° п'ятишарова конструкція

Не «затуманює» видимість в окулярах

Щільно прилегла конструкція

Щільно прилегла структура маски-респіратора перешкоджає виходу тепла та вологи в процесі дихання, що не вплине на видимість в окулярах.

Маска для очищення повітря AirPOP Light 360 ° хлопець в масці

Еластична об'ємна конструкція

Не заважає дихати

Об'ємна конструкція еластичного респіратора AirPOP не перешкоджає глибокому вдиху або розмові користувача. Крім того, поверхня маски не стирає губну помаду або макіяж з обличчя користувача.

Маска для очищення повітря AirPOP Light 360 ° на обличчі користувача

Знімна конструкція

Еластичний бавовняний ремінець

З'ємний бавовняний ремінець з "антиріжучим" дизайном, дозволяє надійно зафіксувати маску-респіратор на вухах. Ремінець має дуже м'яку та еластичну поверхню, яка не створює ніяких проблем і почуття дискомфорту навіть в процесі руху.

Маска для очищення повітря AirPOP Light 360 ° ремінці

Повітряний клапан

Швидкий викид вуглекислого газу і теплого повітря

Розширена конструкція повітряного клапана (виконаний з екологічно чистих матеріалів), сприяє більш швидкому випуску вуглекислого газу та повітря, що перешкоджає утворенню пара.

Маска для очищення повітря AirPOP Light 360 ° випаровування вологи

Два способи носіння

AirPOP - чудовий захист на кожен день. Ви можете "налаштувати" найбільш оптимальний спосіб носіння (особливо в смог або при сильному тумані):

Перший спосіб

Ущільнювач фільтра знаходиться в середині та захищає ваше обличчя.

Другий спосіб

Зігніть ущільнювач фільтра по обидва боки носової частини та виведіть його назовні.

Маска для очищення повітря AirPOP Light 360 ° спосіб шкарпетки

Багаторазові тестування виробу

При створенні маски AirPOP були враховані анатомічні особливості більше 3 тисяч чоловік. В результаті чого вийшло розробити найбільш оптимальну конструкцію виробу, в якому кожен користувач міг би відчувати себе комфортно.

Маска для очистки воздуха AirPOP Light 360° Black пользователи

Тип: Маска для очищення повітря
Бренд: AirPOP
Модель: FWMKZ04XY
Основний матеріал: Нетканий композитний матеріал
Спосіб фіксації: На вухах
Рекомендований час використання: Не більше 30 годин
Вага: Близько 16 г
Додатково: * Через різної тестового середовища дані можуть незначно відрізнятися
Колір: Чорний
Комплект: AirPOP Light 360° х 1

Завантаження…