Набір маска для очистки повітря Woobi Plus White + Woobi Scarf Violet

Щоб уберегти себе від небажаних наслідків переохолодження під час катання на гірських лижах чи сноуборді використовуйте шарф-баф з вбудованою маскою для повітря. 

Захист від крижаного пилу

Маска для дихання захищає ваші дихальні шляхи від переохолодження та попадання на слизові оболонки дрібної крижаного пилу.

Шарф для терморегуляції

Шарф (баф) захистить обличчя від холодного повітря, невеликих крижинок і крижаної крихти, яка пошкоджує шкіру на великій швидкості. До того ж він дозволяє зберігати тепло, але при цьому відмінно відводить піт і вологу від шкіри.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Набір маска для очищення повітря Woobi Plus Black + Woobi Scarf Violet

Гірські лижі і сноуборд все міцніше входять в наше життя, оскільки дозволяють відчути драйв і швидкість. Ці зимові види спорту розвивають координацію, увагу, силу. 

Woobi-Plus-Black-Woobi-Scarf-Grey-0

Проте обличчя і органи дихання при заняттях гірськими лижами піддаються сильним навантаженням, оскільки постійно перебувають на холоді, а через ніс і дихальні шляхи проходить дуже холодне повітря на великій швидкості. Щоб уберегти себе від небажаних наслідків такого переохолодження та хвороби, використовуйте шарф-баф з вбудованою маскою для повітря.

Woobi-Plus-Black-Woobi-Scarf-Grey-0

Захист від снігу та пилу

Фільтр, що захищає від пилу і снігу

Маска для дихання захищає ваші дихальні шляхи від переохолодження та попадання на слизові оболонки дрібної крижаного пилу. Такий пил викликає пересушування носоглотки, трахеї і навіть легень, що відкриває дорогу для розвитку хвороботворних бактерій. Вбудований фільтр HEPA очищає повітря від твердих частинок пилу і затримує сніжну куряву. Один клапан на масці призначений для очищення повітря, інший - для викиду відпрацьованого повітря назовні.

Woobi-Plus-Black-Woobi-Scarf-Grey-0

Захист обличчя від переохолодження

Зігрійтеся, незважаючи на холодне повітря

Друга обов'язкова частина екіпіровки для лижника або сноубордиста - шарф (баф), який захищає обличчя від холодного повітря, невеликих крижинок і крижаної крихти, яка пошкоджує шкіру на великій швидкості. Баф захищає голову від переохолодження, утримуючи тепло на обличчі, горлі і шиї. У бафе вирізані спеціальні отвори для фільтра і клапана в масці. 

Теплоізолюючий матеріал FLEX SHIELD чудово затримує тепло біля тіла, але при цьому пропускає піт, завдяки чому він не намокає.

Woobi-Plus-Black-Woobi-Scarf-Grey-0

Комбінуйте положення шарфа

Використовувати шарф для різних ситуацій

Для того, щоб повністю розкрити потенціал шарфа, ви можете не тільки вдягати його на маску, але і використовувати як шарф, як шапку, як балаклаву, як пов'язку на голову.

Woobi-Plus-Black-Woobi-Scarf-Grey-0Woobi-Plus-Black-Woobi-Scarf-Grey-0

Тип: Маска для захисту від сніжної пилу, пилку і т. д.
Бренд: Airmotion
Матеріал: Силікон, ПЕТ (поліетилентерефталат), ПП (поліпропілен)
Спосіб носіння: На вухах, закріпивши на потиличній частині
Рекомендоване використання: Не більше 24 годин
Робоча температура: -30 °C ~ 40 °C
Комплектація: Маска, фільтр, шарф
Колір: Фіолетовий