Масажне крісло Xiaomi Momoda Smart Relaxing Massage Chair Leather Brown

  • Коричневий

Доставка

Звичайна ціна

Масажне крісло Momoda Smart Relaxing Massage Chair забезпечує комплексний масаж тіла, починаючи від шиї і закінчуючи литками ніг. 

Повне розслаблення

Для користувача доступні кілька масажних програм і режимів інтенсивності. За масаж відповідають силіконові масажні ролики, які своїми поступальними і вібраційними рухами забезпечують розслаблення м'язів. 

Відчуй невагомість

Крісло може фіксуватися в декількох положеннях, одне з яких називається Zero Gravity, при якому воно нахиляється на 126 градусів і людина, що сидить у кріслі, втрачає відчуття рівноваги, як в космічній капсулі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Масажне крісло Momoda Smart Relaxing Massage Chair Leather

Масажне крісло Momoda Smart Relaxing Massage Chair забезпечує комплексний масаж тіла, починаючи від шиї і закінчуючи гомілками. Для користувача доступні декілька масажних програм і режимів інтенсивності. За масаж відповідають силіконові масажні ролики, які своїми поступальними і вібраційними рухами забезпечують розслаблення м'язів. 

Momoda-Smar - Relaxing-Massage-Chair-Beige-Leather

Momoda-Smar - Relaxing-Massage-Chair-Beige-Leather

Відчуйте невагомість

Спробуйте функцію Zero Gravity

Однією з головних особливостей масажного крісла Momoda Smart Relaxing Massage Chair є функція імітації «невагомості», названа Zero Gravity. Її активація призводить крісло в положення з кутом нахилу 126 градусів, при якому людина практично не відчуває земного тяжіння. Таке положення, як у космічній капсулі, забезпечує найбільше розтягнення і розслаблення великих м'язів і зв'язок спини, а також підсилює масажний ефект.

Масаж на будь-який смак

Широкий спектр масажних рухів

У програмі управління кріслом доступно безліч типів масажу, наприклад традиційний масаж, точковий, розслабляючий, інтенсивний масажі. Крім того передбачено три автоматичних програми масажних рухів: зміцнення м'язів, заспокійливий масаж і програма для поліпшення сну. Користувач може самостійно вибрати кут нахилу крісла, програму масажу і зону тіла, для якої буде активізована масажна програма.

Momoda-Smar - Relaxing-Massage-Chair-Beige-Leather

Зручний мобільний додаток

Програма дозволяє налаштувати різні масажні програми

Розумне масажне крісло можна підключити до додатка MIJIA на смартфоні. Таким чином користувач зможе настроювати різні функції, активувати програми і налаштувати власну систему масажу відразу через телефон. У Momoda Smart Relaxing Massage Chair передбачений широкий вибір режимів — вправи, релаксація, поліпшення сну. Крім того, користувачі можуть вручну регулювати кут постави, методи масажу, масажні частини і так далі.

Momoda-Smar - Relaxing-Massage-Chair-Beige-Leather

Зносостійка шкіра

М'яка PU-шкіра відрізняється підвищеною міцністю

Масажне крісло оздоблене PU-шкірою, яка давно зарекомендувала себе як м'який і зносостійкий матеріал. Вона не виділяє неприємних запахів, не мнеться, не промокає, з часом не стирається. Під цією довговічною і красивою шкірою знаходяться силіконові ролики, які є частиною масажного механізму. Саме вони за допомогою вібрації і поступальних рухів забезпечують масаж м'язів.

Momoda-Smar - Relaxing-Massage-Chair-Beige-Leather

Економічне і тихе

Крісло має низьке енергоспоживання

Енергоспоживання приладу під час масажу становить 100 Вт, а в режимі очікування — всього 0,5 Вт. Шум від крісла під час інтенсивної роботи не перевищує 55 дБ, що дозволить використовувати його навіть в нічний час.

Momoda-Smar - Relaxing-Massage-Chair-Beige-Leather

Momoda-Smar - Relaxing-Massage-Chair-Beige-Leather

Назва: Масажне крісло Momoda Smart Relaxing Massage Chair Beige Leather
Бренд: Momoda
Модель: RT5850
Потужність: 100 Вт
Потужність в режимі очікування: 0.5 Вт
Довжина масажної поверхні: 125 см 
Розмір в стоячому положенні: 130x68x112 см
Розмір в лежачому положенні: 157x68x75 см
Маса: 65 кг
Колір: Коричневий

Завантаження…