Матрац Xiaomi 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м

Доставка

Звичайна ціна

Здоровий сон з інноваційним матрацом 8H Q1

Матрац 8H Latex Q1 відрізняється інноваційним багатошаровим дизайном із застосуванням натурального латексу, пінистого протектора підвищеної щільності, наявністю шару з пінополіуретану, а також використанням піни з ефектом пам'яті «Memory Foam», яка забезпечує правильну адаптацію поверхні матраца до форми тіла та дарує відчуття невагомості.

Регульована інноваційна висувна конструкція з декількома опорними шарами для підтримки плечей, талії, стегон і ніг, подбає про найбільш комфортний відпочинок користувачів різного віку.

У матраці не використовуються формальдегіди, клей та інші хімічні речовини, що підкреслює його екологічність та безпеку для здоров'я. Відсутність клеючих речовин і застосування блискавки YKK в конструкції матраца 8H Latex Q1, дозволяє діставати його з наматрасника та чистити від забруднень.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Відмінний відпочинок з 8H

Інноваційний дизайн

Матрац 8H Latex Q1 подбає про комфортний відпочинок і відновлення сил під час сну. Застосування багатошарової конструкції сприяє більш рівномірному розподілу маси тіла людини по всій площі виробу, а також запобігає проникненню та розмноженню паразитичних кліщів та інших мікроорганізмів.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м дівчина відпочиває на матраці

Інноваційна конструкція персональної підтримки

Ідеальне рішення для користувачів різного віку

Матрац безумовно впливає на якість сну. Використання неякісного матраца може викликати неприємні відчуття, а як наслідок - безсоння. Конструктори 8H подбали про створення матраца, який би враховував переваги як любителів спати на м'якій поверхні, так і тих користувачів, які люблять відпочивати на більш твердому матраці.

Особлива інноваційна структура включає кілька елементів, які підтримують в правильному положенні плечі, талію, стегна та ноги користувача під час відпочинку або сну, що особливо актуально для людей похилого віку, які часто страждають від болів в тазостегновому суглобі або ногах.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м відпочинок людей різного віку

Багатошарова конструкція

Екологічно чисті складові

Конструкція матраца 8H Q1 розширює рамки про подання структури матраца. Багатошаровий дизайн із застосуванням натурального тайського латексу (соку видобутого з каучуконосного дерева Гевея) із захисним матеріалом Evolon (перешкоджає розмноженню мікроорганізмів), шару з піни «Memory Foam» (правильно підтримує тіло під час сну), пінополіуретану та піни високої щільності - підкреслює цілковиту спрямованість виробу на безпеку та комфорт користувача.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м шари матраца

Елементи комфорту

Підтримка правильного положення тіла

Інноваційна система персональної підтримки, завдяки комбінованої структурі м'яких і твердих матеріалів, подбає про найбільш правильне розташування вашого тіла на поверхні матраца під час відпочинку. Здоровий сон на матраці 8H Q1 дозволить зняти втому, відновити сили та прокинутися з зарядом бадьорості на весь день.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м підтримка

Наматрацник з кавової нитки

Матеріал S.Cafe і технологія Singtex

Наматрацник 8H Q1 виконаний із застосуванням кавової пряжі S.Café, яка була розроблена тайванською текстильною компанією Singtex. S.Café - пряжа, яка виготовляється з кавової гущі та характеризується вражаючими якісними характеристиками. Вона здатна швидко висихати, має високий рівень стійкості до УФ-випромінювання. Кавову пряжу, наприклад для виробництва нижньої білизни та одягу використовують такі відомі світові бренди Victoria's Secret, BOSS та багато інших.

Технологія Singtex - це запатентована технологія, що представляє собою особливий процес низькотемпературної обробки кавової маси та полімеру. Основною особливістю технології Singtex, є змішування кавової гущі з волокнами пряжі. При цьому кавова гуща змінює характеристики нитки та сприяє більш швидкому висиханню матеріалу в порівнянні з бавовною.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м кавова пряжа

Шар з натурального латексу завтовшки 3 см

Тисячі вентиляційних отворів для забезпечення повітрообміну

Зовнішній шар матраца виконаний з натурального тайського латексу, який володіє еластичною структурою та перешкоджає попаданню вологи в інші шари матраца. Латекс має тисячі вентиляційних отворів, які забезпечують чудовий повітрообмін, а натуральні компоненти матеріалу не викликають алергічних реакцій при контакті зі шкірою.

Ребриста структура латексу додає жорсткості матеріалу. Сам же латекс досить м'який матеріал, який немов огортає користувача і створює відчуття ніжності та комфорту.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м латекс

Надійний захист від кліщів та бактерій

Evolon від німецької групи компаній Freudenberg

У матраці 8H Q1 застосовується особливий захисний матеріал Evolon. Німецька група компаній Freudenberg презентувала особливий матеріал Evolon, який використовується для захисту від різних комах.

В її склад не входять будь-які хімічні елементи, але при цьому дана тканина захищає і запобігає проникненню та розмноженню паразитичних кліщів, бактерій і грибків. Завдяки щільній структурі матеріалу та дуже маленьким отворам, кліщі не можуть проникнути крізь неї, адже точність захисту тканини Evolon менше 1 мікрона.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м захист від мікробів

Блискавка YKK

Естетичну красу матраца підкреслюють приховані шви та застібки-блискавки YKK, які дозволяють витягти будь-який шар матраца для його очищення.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м застібка-блискавка

Піна «Memory Foam» з ефектом пам'яті

Адаптація поверхні матраца до форми тіла

«Memory Foam» - особливий матеріал, який виготовляється з дуже м'якої поліуретанової піни і має такі властивості:

  • Підвищена гнучкість, що забезпечує правильну адаптацію до форми тіла;
  • Надає антибактеріальний ефект;
  • Чи не чинить тиску на плечі, стегна та інші частини тіла, а підлаштовується під їх форму;
  • Володіє еластичною і дуже міцною структурою, яка продовжить термін служби виробу;
  • Здатна поглинати коливання поверхні;
  • Завдяки відкритій структурі матеріалу зайва волога швидко випаровується.

Після сну на матраці, до складу якого входить матеріал «Memory Foam», ви відчуєте, що значно знизилися звичні больові відчуття в області шиї, спини, тазостегнового суглоба. Ефект зниження больових відчуттів пояснюється здатністю Memory Foam реагувати на вагу і температуру, в результаті чого зменшується тиск на ті частини тіла, які найбільш схильні до "навантаженні" під час відпочинку або сну.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м матеріал одного з шарів

Шар з пінополіуретану

11 отворів для хорошої вентиляції

Пінополіуретан складається з безлічі ізольованих один від одної комірок заповнених газоподібною речовиною. Матеріал чудово зберігає тепло, практично не пропускає вологу, а завдяки 11 горизонтальним отворам - забезпечує хорошу вентиляцію.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м структура третього шару

Піна високої щільності

Нижній шар матраца складається з піни високої щільності за своєю структурою нагадує плитку шоколаду, яка забезпечує міцність конструкції та правильне положення тіла під час сну, а завдяки великій кількості отворів - сприяє хорошій циркуляції повітря.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м піна високої щільності

Майстерність в кожній деталі

Якісні матеріали та застосування ультрасучасних технологій, дозволили створити матрац, який зробить спальне місце ще більш затишним і комфортним.

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м елементи матраца

Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м здоровий сон

Найменування: Матрац 8H Latex Q1 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.21 м
Бренд: 8H
Матеріал: Кавова нитка S.Café, натуральний латекс, піна з ефектом пам’яті "Memory Foam", захисний матеріал Evolon, пінополіуретан, холодна піна високої концентрації
Додатково: Опорні шари для підтримки плечей, талії, стегон і ніг, антибактеріальне покриття, вологовідштовхувальні властивості, захист від різних комах, тканина з точністю захисту менше 1 мікрона
Розмір: 180 x 200 x 21 см
Колір: Blue

Завантаження…