Матрац Xiaomi 8H Youth Anti-Mite Antibacterial X2 1.8x2.0x0.06 м

Доставка

Звичайна ціна

Матрац 8H Youth Anti-Mite Antibacterial X2 виготовлений з сендвіч-тканини, що забезпечує чудову повітропроникність і легкість матраца. Завдяки ременям на липучках і невеликій вазі він легко переноситься і може бути використаний як для занять спортом, так і для відпочинку на природі.

Антибактеріальний і дихаючий

В якості основи матраца використовується спеціальна антибактеріальна губка, яка формує систему підтримки вашого тіла. Антибактеріальні компоненти разом з сучасними технологіями попереджають розвиток постільних кліщів і патогенної мікрофлори в матраці, тому він відмінно підійде дітям і алергікам.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Матрац 8H Youth Anti-Mite Antibacterial X2

Матрац 8H Youth Anti-Mite Antibacterial X2 виготовлений з сендвіч-тканини, що забезпечує чудову повітропроникність і легкість матраца. Завдяки ременям на липучках і невеликій вазі він легко переноситься і може бути використаний як для занять спортом, так і для відпочинку на природі.

xiaomi-8h-sleep-matresse-orange

В якості основи матраца використовується спеціальна антибактеріальна губка, яка формує систему підтримки вашого тіла. Антибактеріальні компоненти разом з сучасними технологіями попереджають розвиток постільних кліщів і патогенної мікрофлори в матраці, тому він відмінно підійде дітям і алергікам.

xiaomi-8h-sleep-matresse-orange

Інноваційна губка

В основі матраца знаходиться антибактеріальний дихаючий матеріал

Для рівномірного розподілу маси тіла по поверхні матраца і контролю температури в якості основного пружного шару використана спеціальна губка CertiPUR-US. Вона відповідає всім екологічним стандартам і виробляється з натуральної сировини. Губка не містить формазана, галогенових сполук, а також перешкоджає розвитку бактерій. Завдяки особливій структурі переплетених волокон ваше тіло буде відпочивати максимально природно, адже губка підтримує природний вигин хребта.

xiaomi-8h-sleep-matresse-orange

Антибактеріальна технологія

Боротьба з бактеріями і мікроорганізмами

Дослідження показали, що матрац є однbv з найбільш забруднених бактеріями місць. Матрац 8H Youth Anti-Mite Antibacterial виконаний з бактеріостатичного матеріалу (за технологією Dow), який перешкоджає розмноженню бактерій як на поврехності, так і всередині матраца. Він чудово протистоїть появі кліщів, грибків і небезпечних мікроорганізмів, які можуть зашкодити вашій шкірі і організму в цілому. 

xiaomi-8h-sleep-matresse-orange

Немає поганого запаху

Матеріал матраца препятсвует виникнення поганих запахів

Поверхня матраца створена з сітчастої тканини Sandwich, яка легко пропускає воду і повітря, не даючи розвиватися на своїй поверхні бактеріям і кліщам. Протимікробні властивості тканини дозволяють усунути погані запахи, які виникають при активному розвитку бактерій. При цьому природна мікрофлора шкіри людини не піддається зміні. Такий матрац прекрасно підійде алергікам.

xiaomi-8h-sleep-matresse-orange

Якісна фурнітура

Тільки найкращі нитки, застібки

Матрац складається з декількох складових частин, тому для тривалого комфортного використання їх можна періодично виймати і чистити. Миється наматрацник, як і всі інші відділення, оснащений змійкою іменитого виробника YKK.

xiaomi-8h-sleep-matresse-orange

Ідеальний для молоді

Візьміть його на природу або використовуйте для спорту

Матрац, що має невелику вагу - всього 7.5 кг - може стати ідеальним супутником для відпочинку на природі. Він легко складається, а для транспортування і тренування передбачені два ременя на липучках. Вони дозволяють згорнути і перенести матрац, розташувавши його в машині.

Матрац чудово підходить для занять спортом і розваг.

xiaomi-8h-sleep-matresse-orange

xiaomi-8h-sleep-matresse-orange

xiaomi-8h-sleep-matresse-orange

Тип: Ортопедичний матрац
Бренд: 8H
Матеріал: Sandwich, DOW, CertiPUR-US
Додатково: Антибактеріальне покриття, вологовідштовхувальні властивості, захист від пилових кліщів
Розмір: 200x180x6 см
Колір: Світло-сірий/помаранчевий

Завантаження…