Медичний одноразовий костюм Xiaomi BECK & BEN XL

Тришаровий композитний матеріал

Медичний одноразовий костюм BECK & BEN виготовлений з тришарового композитного нетканого матеріалу і володіє такими перевагами, як висока міцність, хороша фільтрованість, захист навколишнього середовища, нетоксичність і т.ін. У той же час він володіє повітропроникністю, являється ефективним бар'єром від впливу зовнішніх факторів.

Неткане полотно з полімеру

В костюмі використовується нетканий матеріал спанбонд, отриманий методом раздувки та розплаву полімеру, який є щільним і міцним, ефективно ізолює та фільтрує зовнішні рідини і летючі гази, уникаючи прямого контакту з ними.

Застосування

Підходить для поліклінік, відділень, лабораторій та інфекційних відділень медичних установ, використовується для ізоляції та захисту медичного персоналу при контакті з потенційно інфекційними речовинами (такими як кров, рідини організму, летючі гази, дрібні частинки) і для роботи, в громадських місцях, таких як навчання і водіння на вулиці.

Захисний медичний костюм BECK & BEN має капюшон, маску і еластичні манжети для забезпечення ефективного та комплексного захисту.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Медичний одноразовий костюм
Бренд: BECK&BEN
Розмір: 175 см (XL)
Матеріал: Неткане полотно з полімеру (спанбонд)
Колір: Білий