Механічна клавіатура Xiaomi HZJP01YM 104 Keys Cherry Red Switch Keyboard

Клавіатура з різними світловими ефектами

Ігрова клавіатура Xiaomi HZJP01YM з RGB-підсвічуванням стане для вас відмінним вибором.

Клавіатура не тільки має можливість змінювати кольори, але і підтримує налаштування з 14 різними світлодіодними ефектами, з можливістю зміни швидкості ефектів і яскравості відповідно до власних уподобань, Зробіть свій внесок в привабливу клавіатуру і зробіть гру кращою та зручнішою.

104 клавіші

Додаткові края клавіатури зроблені дуже маленькими, тому, незважаючи на те, що це повнорозмірна клавіатура з 104 клавішами, вона має досить акуратний зовнішній вигляд. Такий дизайн допоможе виробу підійти багатьом користувачам, а також принесе хороший естетичний ефект.

Корпус з металу і пластику

Корпус клавіатури розділений на 2 частини, нижня половина — це основа, виготовлене з АБС-пластика. Основна мета — знизити загальну вагу, а також зробити виріб більш міцним.

Верхня рамка клавіатури виготовлена ​​з високоякісного алюмінію 5052, імпортованого з Кореї. Поверхня анодована і оброблена за допомогою ЧПУ, що надає клавіатурі надзвичайно міцний та розкішний вигляд.

Keycap Double shot

Механічна клавіатура HZJP01YM володіє системою клавіш PBT Double shot, яка зазвичай з'являється тільки на клавіатурах високого класу. Keycap Double shot забезпечує кращі світлові ефекти, обмежуючи розмиття символів після тривалого використання.

Клавіатура використовує механізм перемикання від TTC з ходом клавіш 3 мм і довговічністю до 48 мільйонів натиснень.

Швидкість відгуку до 1000 Гц

Клавіатура оснащена 32-бітовим процесором ARM MCU від бренду Sonix, який скорочує затримку набору тексту і забезпечує швидкість відгуку до 1000 Гц. Поряд з цим він також підтримує можливість розпізнавання до 33 клавіш одночасно, що дуже цінується геймерами.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Механічна клавіатура
Бренд: Mi
Модель: HZJP01YM
Материал: АБС-пластик, ПБТ пластик, алюміній 5052
Кількість клавіш: 104 TTC клавіші
Ресурс: До 48 мільйонів натискань
Швидкість відгуку: До 1000 Гц
Процесор: 32-розрядний процесор ARM MCU
USB-з'єднання: +
Підсвічування: RGB з 14 різними світлодіодними ефектами
Розмір: 440 х 131 х 40 мм
Вага: 785 г