Mi Bluetooth headset White

Дуже яскрава, стильна і вельми функціональна циліндрична Bluetooth гарнітура під назвою - Mi Bluetooth Headset.

Гарнітура Mi Bluetooth Headset зроблена у вигляді циліндра, зі спеціальною внутріканальной затичкою для вуха. Поки є всього два рішення - білий і чорний кольори відповідно.

На верхній грані «циліндра» знаходиться кнопка включення (прийому виклику), а у нижньої основи - смужка зі світлодіодною індикацією стані Mi Bluetooth Headset.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Всього 6,5 грам, висока якість звуку та підтримка Bluetooth 4.1

За особливий дизайн, пристрій отримав престижну нагороду 2015 German IF Design Award

IF Design Award - одна з найбільш престижних міжнародних нагород в галузі промислового дизайну. Наявність даної нагороди вказує на відповідність найвищим світовому рівню. Mercedes-Benz, BMW, Sony, Samsung та інші компанії стали володарями цієї нагороди.

Цілісний корпус гарнітури, анти масляне покриття

Bluetooth-гарнітуру необхідно завжди носити з собою, тому вона досить швидко зношується, з'являються різні подряпини. Для того щоб забезпечити тривалий чудовий вид нашої гарнітури ми використовували міжнародний першокласний бренд - фарбу японського виробника Musashi, яка відрізняється своєю зносостійкістю і анти масляним властивістю. Якщо ваша гарнітура забруднилася, ви легко можете почистити її.

3 види гарнітури (амбушур) із спеціального медичного силікону

Створені на основі 2000 проб вушних раковин

Покращені динаміки, кремнієвий мікрофон

Надійні компоненти, виготовлені індивідуально для даної Bluetooth гарнітури. Починаючи з мікросхеми Mi Bluetooth Headset і закінчуючи бездротовим профілем Headset, динаміками і всі інші деталі стали ще більш вдосконаленими. Високий рівень шумозаглушення, чітке звучання голосу.

Висока частота динаміків гарнітури

Для виразного і чистого звуку Mi Bluetooth гарнітури, ми приділили особливу увагу створенню рухливої ​​котушки динаміка, що покращує частоту звучання людського голосу і якість звуку в цілому. Вигляді виправлення структури гарнітури, при виході звуку отвір звужується до 3мм, завдяки чому ми підвищуємо рівень шумозаглушення, а голос стає більш стійким і чітким.

Підтримка останньої версії Bluetooth 4.1, сумісність з 4G мережею

Підтримка прогресивної версії Bluetooth 4.1, вирішення питання про перешкоди між роботою звичайного Bluetooth і 4G інтернетом. Новий Bluetooth 4.1 володіє автоматичною функцією шумозаглушення, до того ж можливе одночасне підключення двох телефонів до Bluetooth гарнітурі. Використання першокласної мікросхеми CSR8610 від провідного світового постачальника Bluetooth чіпів CSR, Англія - ​​стабільна і надійна продуктивність і сумісність.

CSR8610
чіп Bluetooth

CVC

чіп шумозаглушення

Сумісність

Низьке енергоспоживання

Одночасна підтримка
2 пристроїв

Безпека для здоров'я

Кремнієвий мікрофон, високий рівень шумозаглушення, виразне звучання голосу

Якість звучання голосу в гарнітурі із кремнієвим мікрофоном набагато краще, ніж у звичайній до Bluetooth гарнітурі. Mi Bluetooth Headset відрізняється високим рівнем шумозаглушення, високою чутливістю і більш потужною особливістю помехозащіти. Використання кремнієвого мікрофона високої продуктивності, краще відновлення звучання, виразна передача кожного слова.

Вкрай маленький пристрій з досить широкою сферою застосування

У той час як ви ведете машину, натисніть на кнопку, щоб відповісти. Уникайте потенційно небезпечної ситуації, у разі якщо ви будете однією рукою вести автомобіль, а інший - приймати виклик. Одночасно підтримує «голос» навігації, тому більше не треба турбуватися, що через гучної музики в машині, ви не почуєте вказівки навігатора і виберете неправильний шлях.

5 годин у режимі розмови

Тиждень роботи пристрою в режимі очікування

одночасна підтримка підключення 2-х пристроїв

життєвий цикл кнопки на гарнітурі ~ 5 мільйонів натискань

> 99% сумісності з усіма марками телефонів / планшетів

температурний режим від -20 ° C до + 70 ° C

Надійні електронні компоненти від передових виробників: Sony, Jabra

В Mi Bluetooth гарнітурі не тільки оптимізовані функції і дизайн, але також зменшується і обсяг пристрої до 6.5грамм. Покращені внутрішні деталі гарнітури, які поставляються компаніями Англії, Японії, Тайвань та іншими провідними світовими постачальниками деталей для гарнітур, а також Jabra, JAWBONE, Sony та інших передових виробників комплектуючих Bluetooth гарнітури.

Чіп CSR

Постачальники: Jabra, Samsung

Антена: Тайвань Walsin Technology Corporation (WTC)

Постачальники: Sony, Samsung

Кремнієвий мікрофон: NeoMems Technology

Постачальники: HTC, Sony

Ємність і індуктивність: Murata, Японія

Акумулятор: Тайвань Сін енерджі

Постачальники: Sony, Toshiba

Mi Bluetooth Headset відмінно підійде тим, хто багато говорить по телефону, але не хоче відриватися від повсякденних справ

Бездротовий інтерфейс: Bluetooth 4.1
Бренд: Mi
Bluetooth чіп: CSR8610
Шумозаглушення: +
Підтримка підключення 2-х пристроїв одночасно: +
Температурний режим: от -20°C до +70°C
Час роботи в режимі розмови: 5 годин
Час роботи в режимі очікування: 180 годин
Відстань зв'язку: 10 метрів
Життєвий цикл кнопки: ~ 5 мільйонів натискань
Час повного заряду: 2 години
Розміри: 5.6 см. (Висота) × 1.0 см. (Діаметр)
Вага: 6.5 грам

Завантаження…