Футболка-поло Xiaomi Mi function short sleeve Polo shirt men Blue XL 1170800055

  • Блакитний

Доставка

Звичайна ціна

Футболка-поло Mi function створена з 65% бавовни та 35% поліестеру. Бавовна забезпечує прекрасний зовнішній вигляд і приємні відчуття при торканні, а поліестер - вентиляцію, і відведення вологи від тіла.

Верхня частина футболки виконана за особливим 3D кроєм, завдяки чому вона добре підходить для різного типу фігур, добре облягає торс і візуально збільшує плечі. 

Строгий дизайн підходить як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків, коли потрібно напівофіційний зовнішній вигляд.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Футболка-поло Mi function short sleeve Polo shirt Blue men XL

Футболка-поло Mi function виконана з 65% бавовни та 35% поліестеру. Бавовна забезпечує прекрасний зовнішній вигляд і приємні відчуття при торканні, а поліестер - вентиляцію, і відведення вологи від тіла.

Строгий дизайн підходить як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків, коли потрібно напівофіційний зовнішній вигляд.

Mi function short sleeve Polo shirt menMi function short sleeve Polo shirt menMi function short sleeve Polo shirt men

На плечах, рукавах і підмишках використаний особливий тип тканини, який володіє підвищеною міцністю, покращенним відведенням вологи, а також антибактеріальним ефектом. Завдяки цьому матеріалу тіло завжди залишається сухим, а футболка не має поганого запаху.

Mi function short sleeve Polo shirt menMi function short sleeve Polo shirt menMi function short sleeve Polo shirt menMi function short sleeve Polo shirt men

Верхня частина футболки виконана за особливим 3D кроєм, завдяки чому вона добре підходить для різного типу фігур, добре облягає плечі і візуально збільшує торс.

Mi function short sleeve Polo shirt menMi function short sleeve Polo shirt men

Таблиця розмірів для чоловічих футболок:

Mi function short sleeve Polo shirt men 10 ukr

Матеріал: Бавовна 65%, поліестер 35%
Бренд: Mi
Розмір: XL
Тип: Футболка-поло
Модель: Чоловіча
Колір: Блакитний