Чохол кишеня Xiaomi Mi Notebook Sleeve 12.5`` Brown Ліцензія

  • 12.5″
  • Коричневий

Доставка

Звичайна ціна

Захисний чохол для ноутбуків Mi Book Air 12" виконаний в дуже стильному і витонченому дизайні, у вигляді конверта. Чохол-карман дуже легкий і зручний у використанні. Ваш ноутбук буде надійно захищен від можливих пошкоджень з усіх боків, а наявність ультратонкої магнітної застібки, запобіжить можливому випадінню девайса з чохла.

Чохол виконаний зі 100% поліестеру і PU-шкіри. Завдяки використанню технології високочастотного гарячого пресування, лінія шву стала практично непомітною, а щільність і надійність конструкції, якість виконання чохла знаходяться на високому рівні.

* Чохол кишеня Mi Book Air Sleeve 12, також підходить до ноутбуків MacBook Air з діагоналлю 11 і 12 дюймів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чохол кишеня Mi Book Air Sleeve 12" Brown

Захисний чохол для ноутбуків Mi Book Air 12.5 виконаний в дуже стильному і витонченому дизайні, у вигляді конверта. Чохол-карман дуже легкий і зручний у використанні.

Ваш ноутбук буде надійно захищен від можливих пошкоджень з усіх боків, а наявність ультратонкої магнітної застібки, запобіжить можливому випадінню девайса з чохла.

Чохол виконаний з 100% поліестеру і PU-шкіри. Завдяки використанню технології високочастотного гарячого пресування, швейна лінія стала практично непомітна, а щільність і надійність конструкції, і якість виконання чохла - знаходиться на високому рівні.

* Чохол кишеня Mi Notebook Sleeve 12.5`` Brown Ліцензія, також підходить до ноутбуків MacBook Air з діагоналлю 11 і 12 дюймів.

Найменування: Mi Book Air Sleeve 12.5"
Бренд: Mi
Розмір: 22.9 x 32.2 см (12 дюймів)
Матеріал: 100% поліестер + PU-шкіра
Застібка: Магнітна
Колір: Коричневий