Тестер води Xiaomi Mi TDS Pen

  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Інструкція до Xiaomi Mi TDS Pen тестеру для перевірки якості води

Значення приладу та якість води (ppm — parts per million) — одиниця виміру приладу, мільйонна частка вмісту твердих речовин у воді.

Тестер води Xiaomi таблиця

Значення

Якість води

Вживання

Пояснення

0-50 ppm кришталево чиста вода (після деіонізації, дистиляції тощо) Погана для пиття Хоча вода чиста, але через те що немає мінералів, організм людини буде зневоднюватись.
50-100 ppm чиста вода (після фільтрації/вода з джерел) Ідеально підходить для пиття Така якість води свідчить про те, що вода пройшла якісне очищення через фільтри.
100-300 ppm звичайна вода ("з-під крану") Ці показники вважаються прийнятними Ця вода не найчистіша, але її можна пити.
300-600 ppm високий вміст твердих речовин Потребує очистки Жорстка вода.
600-1000 ppm критичний вміст твердих речовин Потребує очистки Вода має багато мінералів. Це впливає на смак.
понад 1000 ppm   Потребує обов'язкової очистки Непридатна для вживання вода.
Новини про цей товар:
Думка експерта

ITC logo

Експресс-огляд тестера води Xiaomi Mi TDS Pen

Тестер води Xiaomi Mi TDS Pen не є універсальним, і не варто його брати в похід, або принаймні покладатися лише на нього під час перевірки підозрілої води, оскільки прилад вимірює обмежений набір речовин. У той же час, для перевірки води з-під крану він підходить майже ідеально. З його допомогою можна не тільки визначити, чи варто встановлювати вдома фільтр, а й перевіряти його ефективність, а також оцінити необхідність заміни картриджів. Останнє, до речі, дуже актуальне, оскільки фірми, що реалізують фільтри, радять міняти їх раз на півроку, незважаючи на ресурс у 5-7 тис літрів, вказаний виробником на упаковках, який за цей термін дуже складно витратити. Під час тестів використовувалися картриджі, що експлуатувались вже 11 місяців, і при цьому, судячи з показань приладу (20-30 PPM), не потребують заміни.

Відгуки користувачів
Олег, 15.04.2020
скажіть будь ласка чи входять в комплект поставки батарейки?
Адміністрація MIOT.UA 15.04.2020
Доброго дня, так звичайно
JT, 16.04.2019
Угольные картриджи почти не меняют TDS воды. Тоже самое касается и картриджей, которые смягчают жесткую воду (с ионообменными смолами). Они не очищают воду от солей кальция и магния в привычном понимании слова «очищают». Они лишь заменяют ионы кальция и магния в растворе на ионы натрия. TDS воды при этом не меняется.
Всі відгуки

Xiaomi Mi TDS метр (Total Dissolved Solids) Pen тестер для перевірки якості води

Xiaomi Mi TDS Pen у стакані з водою

Mi TDS Pen - це незамінний, простий в управлінні і дуже корисний пристрій, для систематичного контролю якості води.

Xiaomi Mi TDS Pen вимірювання у воді

Протестуйте вашу воду вдома, для того щоб переконатися в необхідності водоочисника Mi Water Purifier 3.

Xiaomi Mi TDS Pen  - показник виміру

Зовні - це пристрій схожий на електронний градусник. Але крім температури, він здатен виміряти вміст у воді важких металів, органічні матеріали, оцінити солоність води та її загальну чистоту.

Що вимірює Xiaomi Mi TDS Pen

У TDS відображаються іони важких металів у воді і розчинних солей.

2 вбудованих зонда TDS тестера для вимірювання якості води, виконані з високоякісних матеріалів антикорозійної стійкості, що забезпечує зносостійкість і точність роботи пристрою. Довший ковпачок захищає зону з: датчиком температури та датчиком перевірки води. Ковпачок також можна використати, щоби набирати воду для перевірки.

Xiaomi Mi TDS Pen працює у будь якій воді

Прилад має функцію калібрування, виконання якої займає мінімум часу і зусиль. Не стане перешкодою для тесту і температурний режим води.

Живлення приладу забезпечується за допомогою двох мініатюрних батарейок AG13. Їх заряду вистачає на тривалий час, а заміна виконується дуже швидко.

Xiaomi Mi TDS Pen опис функціональності

Тип: Тестер для перевірки якості води
Бренд: Mi
Живлення: Батарейки AG13 - 2 шт
Захисту від вологи: IPX6
Дисплей: Монохромний
Індикація показань: 0 - 9990 ppm
Розмір: 90 х 50 х 40 мм
Вага: 30 г
Колір: Білий

Завантаження…

Відгуки користувачів
Олег, 15.04.2020
скажіть будь ласка чи входять в комплект поставки батарейки?
Адміністрація MIOT.UA 15.04.2020
Доброго дня, так звичайно
JT, 16.04.2019
Угольные картриджи почти не меняют TDS воды. Тоже самое касается и картриджей, которые смягчают жесткую воду (с ионообменными смолами). Они не очищают воду от солей кальция и магния в привычном понимании слова «очищают». Они лишь заменяют ионы кальция и магния в растворе на ионы натрия. TDS воды при этом не меняется.
Евгений, 21.11.2018
вопрос.он плотность воды меряет?допустим морской
Адміністрація MIOT.UA
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, нет.
Максим, 02.12.2018
TDS-метр измеряет электропроводность воды. Чем больше растворено в воде минералов и других примесей, тем выше электропроводность.
Богдан, 17.11.2018
Купил,  померял, увидел циферку. Прикольно, но не более, что с ней делать хз. Почитав отзыв от Александра зато понимаю что моя мембрана в фильтре работает )) А сам девайс достаточно приятный, выглядит качественно.
Елена, 14.05.2018
Хочется узнать какая погрешность измерения?
Адміністрація MIOT.UA 14.05.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Елена, погрешность результатов измерения +/- 2 %.
Антон, 12.03.2018
Отличный вариант для теста воды после осмоса! Спасибо Александр за Ваш клиент!
Николай, 19.10.2017
Общая минерализация замеряется- бысто и очень корректно. Спасибо!
Володимир, 17.09.2017
Є можливість калібравати пристрій ?
Адміністрація MIOT.UA 18.09.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Володимир, виробником заявлено що так, можливість калібрування пристрою є, але недостатньо інформації щодо еталону калібрування, до того ж необхідно розуміння китайської мови.
Данил, 10.04.2017
А как мерять температуру и другие показатели ? Написано что меряет металы, соли, температуру, а на экране показывает 1 показатель, в нем заложена вся информация или как ? :)
Адміністрація Mi.UA, 10.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Данное устройство измеряет показатель TDS (total dissolved solids), или общую минерализацию воды, в пределах от 0 до 1000+ PPM и отображает только этот показатель на дисплее. Тестер воды действительно умеет измерять температуру воды (хоть и не показывает ее), для того, чтобы учитывать этот показатель при определении минерализации, и устранять его влияние на результаты.
Олексій Науменко, 23.02.2017
Действительно что-то показывает) В Полтаве имеем такой результат: Кулер - 65; Моршинская Премиум - 95; Фильтр обратного осмоса - 140; Вода из под крана - 677. Интересно. Теперь хоть знаем что пьем.
Oleksandr, 03.12.2016
Воно точно щось показує. Тестові заміри: Дистильована вода - 0 .. 2 ppm Бутильована вода в офісі - 60 - 80 ppm Моршинська: 80 - 90 ppm Вода з під фільтру Бріта: 160 - 170 ppm Вода з під крану: 240 - 260 ppm
Alexandr, 23.04.2016
>>С небольшим занудством проясню некоторые важные моменты… 1. Прибор этот — измеритель TDS («общее содержание солей», или по другому «минерализация»), а не жесткости. Жесткость воды — это содержание солей магния и кальция, этот же прибор меряет общее содержание всех солей. Меряет в единицах ppm, по русски «частей на миллион», то есть, 1000ppm это приблизительно 1000 миллиграмм солей на литр. 2. TDS никакого отношения не имеет к чистоте воды и пригодности ее для питья. Например, если влить в литр чистой воды грамм 100 бензина или нефти, TDS такой грязной воды не сильно изменится, но очевидно, что пить её будет невозможно. Или же, если растворить в литре дистиллированной воды 50 миллиграмм цианистого калия, то TDS такого смертельно ядовитого раствора будет «в пределах нормы». И наоборот, в мире есть масса полезных и вкусных минеральных вод, минерализация которых 1-6 грамм на литр (TDS 1000-6000), а у некоторых доходит до 10-20 грамм на литр (TDS 10000-20000), и все они вполне пригодны для питья, хотя сильно злоупотреблять не стоит. Так что, погрузив этот прибор в грязную лужу и увидев показания 100, не стоит пить из этой лужи. 3. Из вышеописанного вытекает, что определить время смены обычных угольных картриджей в фильтрах кувшинах или в трёхступенчатых фильтрах с помощью TDS метра НЕВОЗМОЖНО. Угольные картриджи почти не меняют TDS воды. Тоже самое касается и картриджей, которые смягчают жесткую воду (с ионообменными смолами). Они не очищают воду от солей кальция и магния в привычном понимании слова «очищают». Они лишь заменяют ионы кальция и магния в растворе на ионы натрия. TDS воды при этом не меняется. 4. Основное применение этого прибора в быту — проверка работоспособности фильтров, в которых применяется мембрана обратного осмоса. Обычно это делают так: меряют TDS воды на входе фильтра и сравнивают его с TDS воды на выходе. Если TDS после фильтра хотя бы раз в 10 меньше, чем на входе, то можно предположить, что мембрана вполне работоспособна. (предположение это основывается на том, что если мембрана задерживает сравнительно мелкие ионы солей, то уж точно не пропустит намного более крупные молекулы загрязняющих веществ, а тем более бактерии и вирусы). Оценить, даже приблизительно, качество фильтрации других фильтров (без обратного осмоса) с помощью этого прибора НЕВОЗМОЖНО! Источник: http://mysku.ru/blog/china-stores/34091.html#comment1037531
Александр, 27.09.2015
давным давно пробовал подобный прибор, чем больше соли (накипи потом на чайнике) тем выше цифра подобных тестеров. Вот например тест воды из родника из бутылированной и из под крана https://www.youtube.com/watch?v=CNT_UPy8cLk
Додати коментар