Огляд TDS-метра від Xiaomi

  • 29.09.2015
  • 1704

TDS (Total Dissolved Solids) - загальна мінералізація води, або загальна кількість розчинених часток - це показник розчинених часток у воді. За допомогою TDS-метрів можна вимірювати цей показник з метою визначення якості води та придатності її для вживання. Саме цей пристрій від Xiaomi сьогодні у нас на огляді.

TDS-метр від Xiaomi поставляється в акуратній коробочці з білого картону. На передній грані пакувальної коробки знаходиться логотип компанії Mi сірого кольору. А на задній грані - інструкція із застосування на китайській мові.

Всередині є додатковий виїжджає пенал де і лежить сам TDS-метр, ще всередині користувач знайде міні брошурку Xiaomi.

Сам TDS-метр зроблений з пластику у формі довгастої ручки циліндричної форми. На його передній грані є монохромний дисплей для відображення інформації і клавіша включення / виключення, на якій написано TDS.

На двох кінцях вимірювального приборчика знаходяться знімні ковпачки:

  • один непрозорий, на торці якого написано Mi, приховує під собою дві батарейки (монетки)
  • другий - прозорий, під яким знаходиться анод і катод приладу

Сам TDS-метр не великий близько 12 см, він легкий і компактний.

Як виміряти якість води?

Щоб виміряти кількість розчинених часток у рідині, досить включити TDS-метр, зняти ковпачок і контактів і опустити прилад в склянку з водою. На монохромному екрані висвітиться цифра, яка вкаже показник розчинених частинок в ppM (parts per Million). Ця цифра вказує, скільки частинок (солей і мінералів) розчинені в мільйоні частинок рідини.

Для наочності наведемо таблицю з допустимими показниками:

TDS-метр від Xiaomi - це простий, практичний і мобільний прилад для вимірювання Він не має "розумних функцій" і не підключається до смартфону, однак може стати незамінним пристроєм на кухні.