Огляд Mi water Purifier

  • 23.09.2015
  • 1379

Новий пристрій для очищення води - Mi Water Purifier, розроблялося більше року.

Компанія Xiaomi постійно вдосконалює власну Mi домашню екосистему, постійно розробляючи нові пристрої (фітнес браслет, портативний зарядний пристрій, очищувач повітря, і водоочисник). Головним пріоритетом Mi продукції є неймовірне співвідношення ціни та якості продукції. Цього разу, компанія "Xiaomi Technology" разом з "Foshan Mi Technology" займалися розробкою і виробництвом Mi Water Purifier.

Зовнішня елегантність і простота установки
Саме по собі пристрій зовні дуже схоже на Mi Air Purifier, а саме своєю формою, кольором, естетичністю. Що стосується розміру пристрою, то компанія Xiaomi знову дотримувалася меж розміру аркуша А4. При зіставленні представлених на ринку аналогічних пристроїв, Mi Water Purifier виглядає на порядок привабливіше і більш естетично. Але, беручи до уваги «репутацію» компанії Xiaomi, користувачі замислюються:

«Скільки часу знадобиться іншим компаніям, для створення плагіату»

Відкидаючи в строну всі питання ділової етики, ми впевнені, що Mi water Purifier набагато вигідніше за ціною, краще за зовнішнім виглядом і за своєю функціональністю. Як тільки ми його отримали, ми відразу ж перевірили його.

Можемо з упевненістю заявити, що твердження компанії Mі, про простий і швидкого встановлення водоочисника, цілком відповідають дійсності. Необхідно всього лише встановити в правильному порядку всі фільтруючі патрони, чітко слідуючи вказівкам інструкції та звертаючи увагу на маркування фільтрів. А потім злегка придавити фільтруючі патрони і прокрутити їх проти годинникової стрілки для їх фіксації.

Оскільки процес установки водоочисників вельми складний, а підключення електропроводки досить хвилююча для споживачів, Mі компанія максимально спростила процедуру установки пристрою. Вам необхідно лише відкрутити аератор змішувача, а після вибрати, з шести подарованих, відповідний адаптер і прикрутити його замість колишнього аератора. На прес-конференції, представник компанії Mi повідомив, що крім шести адаптерів, вони ще розробляють спеціальний сьомий, для замовлення якого, потрібно буде залишати свої заявки.

Після установки адаптера, підключення сенсорного блоку і установки трубопроводу утилізації домішки, увімкніть пристрій и відразу ж можете користуватися пристроєм.

Дані водоочисника

У статті «Електроніка Китаю» викладена інформація про стандарти по водоочиснику:

«Кілька галузей виробництва встановили свої стандарти для водоочисника. Іноді, ці стандарти різних підприємств чи організацій для одного і того ж пристрою можуть не збігатися. Приміром, для RO пристрої обробки води - Міністерство житлового і міського будівництва, Державне океанологічне управління, Державна організація санітарної безпеки пристроїв, Міністерство охорони навколишнього середовища КНР та інші, всі вони мають свій власний ГСТ (галузевий стандарт). Зараз Технічний комітет з стандартизації устаткування для легкої промисловості затвердив, що компанія Media встановить ДЗОС RO водоочисника; Технічний комітет з стандартизації побутових електроприладів затвердив, що компанія Qin Yuan встановить ОСТ (галузевий стандарт) RO водоочисника. Таким чином, в Китаї може бути сьомій стандартів для RO пристрою по обробці води, вимоги та вміст яких можуть відрізнятися один від одного, а іноді навіть суперечити один одному. Хоча стандартів на однаковий товар і багато, але зміст більшості з них є не зовсім відповідним. Стандарти не є об'єктивними, підприємства виконують свою роботу не належним чином, а організації технічного контролю також нічого коментують».

Питна вода має величезний вплив на наше здоров'я, тому компанія Mi зв'язалася з кількома організаціями для сертифікації і тестування пристрою, що можна перевірити на офіційному сайті Xiaomi. Принцип роботи Mi водоочисника і, часто зустрічає, водоочисника RO зворотного осмосу дуже схожі, але є деякі зміни в почерговості установки фільтруючих патронів:

Першого: Фільтруючий патрон з РР бавовною, який абсорбує волокна, іржу і інші видимі сторонні предмети

Друге: Фільтруючий патрон з активованим вугіллям, який абсорбує запахи, кольори, хлор і т.д.

Третій: RO фільтр зворотного осмосу з точністю фільтрації до 0.1 nm, ефективно фільтрує важкі метали, бактерії, органічні речовини та інші шкідливі речовини. Оснащений першокласними фільтруючими матеріалами США Dow / GE

Четверте: Останній фільтруючий патрон з активованим вугіллям, в якому використовуються 2 рівня такого ж фільтра з частинками шкаралупи коксового горіха і який абсорбує неприємні компоненти, запахи і покращує смак води

Для перевірки та контролю якості роботи фільтрів, компанія Mi використовує TDS тестер. Повна назва TDS тестера - Total Dissolved Solids, який використовується для визначення у воді кількості твердих речовин, наприклад мінеральної солі і органічних речовин, одиницею виміру яких є мільйонна частка (ppm). В основному, за рахунок перевірки електропровідності і визначається чистота води. Простіше кажучи, чим краще електропровідність, тим більше розчинених речовин знаходиться у воді, і відповідно тим вище показник TDS тестера.

Таблиця, яку розмістив користувач, зі значеннями TDS тестера:

Останнє значення TDS тестера - 300 і вище позначається, як забруднена вода. Це може викликати безліч дискусій, оскільки найбільш часто зустрічається стандарт Державного міністерства охорони здоров'я вказує, що всі показники TDS якості води нижче 1000 є задовільними.

Значення TDS (РРМ)

Якість води

0-9

Чиста вода

10-60

Вода з гірського джерела, мінералізована вода

60-100

Очищена вода

100-300

Водопровідна вода

300 і вище

Забруднена вода

Ми протестували водопровідну воду і отримали значення TDS тестера близько 270 (вул. Санлітун SOHO), показники TDS бутильованої питної води близько 30, а в результаті багаторазових тестувань очищеної води за допомогою Mi водоочисника, ми отримали такі показники як 19, 17, 16.

Крім того, щоб зробити ваш будинок розумним, ви можете зайти в APP додаток «Smart Home» і перевірити якість води, термін експлуатації фільтрів і навіть зробити замовлення на покупку нового фільтра, у випадку якщо настав час заміни фільтра.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua