Xiaomi Mi Mini і Nano маршрутизатори: Компактні та стильні.

  • 16.09.2015
  • 1004

Чергова новинка компанії Xiaomi - домашній маршрутизатор, який не дивлячись на свої розміри настільки потужний, що допоможе Вам контролювати інші Xiaomi гаджети.

Якщо ви стали володарем Mi WiFi Nano роутера, Вам неймовірно пощастило, оскільки Mi Nano, є одним з найпотужніших WiFi - пристроїв, які випустила компанія і цей пристрій допоможе Вам контролювати такі гаджети: MiTv, Yi CCTV Camera, Mi Smartplug, Mi Smarthome (всі гаджети розумного будинку), очищувач повітря Mi Air та інші.

Ви навіть можете контролювати їх за межами вашого будинку, поки ви знаходитесь на роботі або на відпочинку.

Mi WiFi Nano роутер може працювати в 2 діапазонах - від 2,4 ГГц до 5 ГГц, за новітньою технологією 802.11ac Wi-Fi, також, це пристрій оснащений двома антенами, що відправляють потужний сигнал, який проходить через стіни і будь-які інші перешкоди.

Mi WiFi Nano роутер, є найменшим у світі маршрутизатором на сьогоднішній день і практично нічим не поступається своєму "старшому брату" - Xiaomi Mi Mini роутеру.

Xiaomi Mi Mini, також допоможе вам тримати під контролем всі гаджети вашого будинку, але на відміну від Mi WiFi Nano, Xiaomi Mini маршрутизатор - підтримує перегляд потокового відео (фільмів). Досить підключити ваш жорсткий диск, до задньої панелі маршрутизатора, використовуючи слот USB і насолоджуватися переглядом.

Однією з основних особливостей Mi WiFi Nano роутера, є можливість підзарядки новинки від Xiaomi Mi Powerbanks, наприклад, батарея ємністю в 10000mAh може забезпечити до 30 годин безперебійної роботи "маленького" маршрутизатора.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua