Огляд Piston 3 Youth Edition

 • 17.09.2015
 • 1204

Piston 3 Youth Edition - це спрощена версія навушників Piston 3 від китайський компанії 1more. Вартість "молодіжної" версії нижче, ніж у оригінальних Piston 3, а по дизайну гарнітури дуже схожі між собою. Xiaomi позиціонують Youth Edition як стильний і практичний молодіжний аксесуар. Подивимося на що здатні ці навушники.

Характеристики навушників:

 •      Опір 32 Ом
 •      Частотний діапазон 20 Гц - 20к Гц
 •      Номінальна потужність 5 мВт
 •      Чутливість навушників 98 дБ
 •      Вилка 3.5 mini Jack, нікель
 •      Тип навушників внутрішньоканальні
 •      Пульт є, кнопковий
 •      Довжина кабелю 1.25 метра
 •      Вага 15 грам
 •      Кольори на вибір

Комплект поставки

Навушники поставляються в маленькій охайною коробочці білого кольору з впізнанним логотипом Mi. Сама коробочка зроблена з тонкого картону, вона не витримає випробування тиском як інші коробочки Xiaomi і використовувати як транспортувальний бокс її теж не вийде. Однак зі своєю головною функцією упаковки вона справляється на відмінно.

Що всередині?

А всередині знаходиться сама гарнітура Piston 3 Youth Edition і додаткові насадки для вух. Комплект звичайно не багатий, але три додаткові насадочкі (всього 4 з тими, що на навушниках) - це дуже приємно, якщо врахувати вартість гарнітури.

Сама коробочка поділена на два відсіки: більший, який займає приблизно 75% простору з навушниками і менший (25%) з насадками для різних розмірів вух. Коробка заліплена прозорим скотчем круглої форми, на ній знаходиться QR-код, який не вдалося відкрити за допомогою сканера кодів, він не може визначити посилання, видає її як биту.

Дизайн і практичність

Навушники мають приблизно такий же дизайн, як і оригінальні Piston 3. Серед відмінностей можна відзначити:

 •      плоский шнур
 •      пластиковий чашечки
 •      більш масивний пульт
 •      матеріал шнура

Кабель тут плоский і досить довгий, я б навіть сказав занадто довгий. Він має тверде силіконове покриття і практично не заплутується. Кабель важкий, під час носіння він провисає і трохи відтягує самі навушники. Рятує ситуацію те, що Piston 3 Youth Edition просто чудово кріпляться у вушній раковині.

Чашечки хоч і зроблені з пластику, а не метала, як наприклад Voice Of China, але до них претензій немає, навушник міцно і комфортно сидить у вусі, не створює зайвої напруженості, а приємний матеріал накладок не змушує вухо потіти. На корпусі чашечок є вирізана маркування L / R, так що лівий і правий навушник можна буде легко відрізнити.

Пульт

Пульт управління суміщений з мікрофоном, він має три кнопки управління - стоп / плей / відповісти / скинути виклик і гучність. Сам він пластиковий, кріпиться на правому навушнику і відмінно працює. Ніяких претензій до нього немає, пульт однаково добре працює як з технікою Apple, так і зі смартфонами інших виробників.

Кнопки досить виступають з площини корпусу, їх легко намацати в темний час доби. Значки плей і стрілочки гучності висічені на клавішах, але це корисно тільки скоріше для візуального ефекту.

Звук

Звук в Youth Edition непоганий, він цілком відповідає ціновому діапазону в якому представлена гарнітура. Добре підійдуть для прослуховування класичний та електронної музики, а от з басами тут не все так гладко, любителі Hip-Hop не оцінять звучання навушників.

Хочеться окремо похвалити 1more за рівень гучності, яким вони нагородили Piston 3 Youth Edition, він високий. Правда не зрозуміло, це дійсно гучні навушники, або просто добре зроблена шумоізоляція. До речі про шумоізоляції, навушники практично не пропускають звук із зовні. Користувачеві варто бути акуратним і уважним на дорогах, оскільки шум автомобіля, що наближається можна і не розчути навіть на середньому рівні гучності.

Недоліки

Головним недоліком навушників можна назвати кріплення кабелю до 3.5 мм mini-jack. Він якось кволенько прироблений і вже дуже сильно перегинається під час носіння. Створюється враження, що він ось-ось відірветься. При чому з самими навушниками такої проблеми немає, плоский кабель заходить прямо в пластикове отвір навушника, це виглядає надійно. Тому варто акуратно експлуатувати Youth Edition, щоб не порвати кабель біля основи.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua