Xiaomi Mi4c та інші новинки офіційно представлені в Китаї

  • 22.09.2015
  • 989

Ось і настав день чергової офіційної презентації Xiaomi, яку багато хто з нетерпінням очікував.

Як і очікувалося, компанія Xiaomi представила найбільш очікувану новинку, інформацією про які, останнім часом, просто "ряснів" інтернет - смартфон Mi4c.

Xiaomi Mi4c звичайно вразив якістю виконання і гідними характеристиками.

Зовнішня «оболонка» новинки дуже схожа на смартфон Mi4i, нещодавно презентований в Індії. Mi4c реалізований в пластиковому корпусі, 5-дюймовий екран з роздільною здатністю FullHD виглядає дуже природно і якість зображення дійсно на високому рівні.

Тильна частина смартфона, може «похвалитися» 13-мегапіксельною камерою, яка оснащена подвійним світлодіодним спалахом. Ширококутова 5-мегапіксельна лицьова камера, володіє кутом огляду в 85 градусів. Можете собі уявити, що ширококутний обьектив, розмірів в 24 міліметра, без особливих труднощів, може сфотографувати 6-7 чоловік крупним планом, без втрати якості.

Смартфон Mi4c реалізований в різних кольорах. Також, більш яскравіше і стильніше стала виглядати упаковка для новинки.

Найцікавіші деталі нового смартфона, приховані під корпусом Mi4c.

Mi4c виявився першим смартфоном з лінійки Xiaomi, який оснастили USB-C - разьемом, перевагою якого є можливість підключення кабелю кожної зі сторін. Перехід з microUSB, на разьем USB-C реалізований за допомогою адаптера.

Новинка підтримує нову технологію швидкої зарядки «Quick Charge 2.0», яка допоможе Вам значно прискорити процес зарядки акумулятора вашого смартфона, ємність якого становить 3 080 міліампер.

Mi 4c оснащений потужним, шестиядерним процесорів Snapdragon 808, який буде доступний з 2 Гб / 3Гб основної і 16/32 гігами вбудованої пам'яті.

У новинці смартфона дуже цікаво і зручно реалізовані тапи на бічних гранях. Тапнув один раз, Ви легко і швидко можете зробити знімок, натиснувши двічі Ви автоматично повертаєтеся до попереднього екрана. Дивовижно те, що компанія Xiaomi реалізувала таку можливість, без дисплея, який охоплює і бічні грані.

На додаток до основних видів діяльності, компанія Xiaomi стала ще й мобільним оператором - «Mi Mobile».

Всім власникам SIM-карт нового оператора, пропонується вибір тарифного плану з 3 ГБ трафіку і щомісячною абонплатою менше 10 доларів США, або тарифний план, який передбачає оплату по 1 центу: за хвилину розмови в мережі, 1 мегабайт використаного трафіку або кожне відправлене SMS / MMS повідомлення.

Поки Mi Mobile функціонує виключно в Китаї.

На додаток до всього вищесказаного, компанія Xiaomi порадувала ще однією новинкою - Mi Bluetooth колонкою, яка оснащена досить ємним акумулятором обьемом в 1500 міліампер і може працювати 8 годин в режимі програвання музики - без підзарядки.

Плюс до всього, Mi Bluetooth Speaker оснащений microSD слотом і вбудованим мікрофоном, що дозволяє використовувати колонку і як Bluetooth-гарнітуру.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua