Amazefit - трекер для прекрасної половини

  • 19.09.2015
  • 1075

Розумні аксесуари все більше і більше вклинюються в наше життя. У 2014 році Xiaomi представила доступний трекер Mi Band, який полюбився користувачам за можливість вимірювати кроки, вібрувати при вхідних повідомленнях і свою привабливу вартість.

Сьогодні партнер Xiaomi, компанія Huami, яка відповідала за виробництво трекера Mi Band і розумних ваг Mi Scale, представила новий розумний браслет.

Він отримав назву AMAZFIT і має форму кола з отвором в центрі. У Amazefit немає дисплея як і його попередника, популярного фітнес-трекера Mi Band (Mi Fit). І звичайно ж новинка володіє своїми особливостями.

Як матеріал корпусу, тут використовується оксид цирконію (ZeO2), який є дуже міцним матеріалом. Amazefit можна носити як на руці (як годинник), так і на шиї (як стильний кулон або намисто).

Браслет водостійкий, він реалізований за стандартом захисту оболонки IP68 і він повністю захищений від впливу пилу і води. Всередині знаходиться батарея на 15 mAh, Amazefit може працювати до 10 днів без необхідності підзарядки. Модулем зв'язку між браслетом і смартфоном (планшетом) виступає технологія Bluetooth 4.0.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua