Переможниця онлайн конкурсу фотографій «MyBestTraveling» отримала приз від Xiaomi Україна.

  • 28.09.2015
  • 977

Цілий місяць - з 15 серпня по 15 вересня у ком'юніті на Facebook проходив конкурс фотографій для любителів подорожей, організований фестивалем Traveling FEST Ukraine.

За цей місяць учасники конкурсу надіслали понад 500 світлин, які закарбували кращі моменти їх подорожей. І це не випадковість, адже головним призом був музичний набір від компанії Xiaomi Україна: флагманський смартфон Xiaomi Mi 4, Hi Fi навушники Xiaomi Headphones і портативна колонка.

За допомогою цих пристроїв можна слухати музику навіть у важкодоступних горах Тянь-Шаню або на курортах островів Бора-Бора.

Переможець був вибраний за допомогою сервісу random.org, який неупереджено обрав Лесю Федоренко. На урочистій церемонії, біля стенду, на якому були прикріплені всі фотографії учасників конкурсу, представники компанії Xiaomi Україна вручили переможниці цінний приз.

Тепер вона, окрилена перемогою і забезпечена технікою Xiaomi, мабуть, відправиться в нову подорож, звідки привезе прекрасні фотографії, зроблені першокласною камерою смартфона Mi 4, щоб взяти участь у нових конкурсах для мандрівників.