Огляд розумних кросівок Li Ning Smart

  • 30.09.2015
  • 1504

Два китайських гіганта технологічна компанія Xiaomi і національний китайський спортивний бренд Li Ning працювали разом над цією моделлю і в результаті співпраці вийшли розумні кросівки Li Ning Smart. Подивимося, на що вони здатні!

Комплект поставки

Кросівки поставляються в невеликій коробці з переробленого картону коричневого кольору на якому зображений логотип компанії Li Ning. На торці знаходиться спеціальна ручка-тримач для зручного перенесення взуття.

Усередині коробочки знаходяться самі кросівки (у нас на огляді була саме синя модель) і датчик який додає "розумності" взуттю.

Зовнішній вигляд

Кросівки синього яскравого кольору, що дуже добре для біговій взуття, так як бігун буде добре помітний на дорозі. Підошва зроблена з так званої "пінки", вона добре амортизує і пом'якшує удари ступні об асфальт і інше покриття. Внизу вона захищена від стирання прогумовані вставки синього і салатового кольору.

Основна частина кросівок зроблена з синтетичного матеріалу, який добре продувається вітром під час бігу. Збоку на п'яті є жовтий логотип Li Ning. Кросівки відмінно підігнані, і якісно прошиті, до їх пошиття немає претензій.

Всередині знаходиться знімна жовта устілка, а в лівому кроссовке під устілкою є спеціальний отвір для датчика.

Підключення Li Ning Smart до Mi Fit

Кросівки синхронізуються з фірмовим додатком Xiaomi Mi Fit, щоб успішно все підключити, скачайте останню версію Mi Fit.

У додатку поруч із звітом про кроки з'явиться вкладка "Біг". Тиснете на неї і потрапляєте в меню "Спорт", де вам буде запропоновано підключити кросівки.

Щоб підключити чіп до Mi Fit прямо з додатка виберете "прив'язати" і наведіть камеру на тильну частину чіпа, де намальований його QR-код, скануйте його. Тепер кросівки підключені до Mi Fit. Ще додаток запропонує вам підключити браслет Mi Band для більш точного відстеження кроків, в принципі кардинально це не впливає на точність вимірювання даних.

Біг!

Після підключення можна почати рух. Тисніть "Старт" і додаток почне зворотний відлік 3..2 ... 1.

Під час бігу на екрані смартфона в додатку Mi Fit буде відображатися статистика по пройденій відстані в кілометрах. Також можна переключитися у вкладку "Карта" і подивитися свій прогрес пересування по місцевості. Відстеження пересування по карті здійснюється за допомогою GPS, однак можна включити і Wi-Fi для більш точно визначення (якщо є поруч доступні Wi-Fi мережі).

Що корисного може показати Mi Fit?

Додаток дає докладну статистику про ваших пересуваннях. Всі відображається в реальному часі, а дані зберігаються в додатку Mi Fit.

Додаток показує:

  • ваше положення на мапі
  • шлейф від початкової точки до поточного положення
  • пройдений шлях в км
  • час тренування
  • поточну швидкість
  • темп (скільки вчиняється кроків за хвилину)

Щоб зупинити тренування потрібно затиснути клавішу "Пауза". Xiaomi відмінно продумали управління: щоб пауза спрацювала потрібно не просто тапнуть по дисплею, а саме затиснути і потримати кнопочку "Пауза", що запобігає від випадкових натискань. Однак виробник запевняє, що він може пропрацювати цілий рік без перерви. Про нього можна не турбуватися, ви швидше зносите взуття, ніж посадити акумулятор в датчику.

Висновки

Li Ling - це яскраві, м'які, зручні і правильні кросівки для бігу. Xiaomi вдалося додати корисні розумні складові у взуття, що дозволяє заміряти всі ключові свідчення під час тренування. Кросівки володіють приємним дизайном і коштують дуже мало в порівнянні з іншими біговими кросівками.
Замовте розумні кросівки Li Ning Smart в магазині Mi.ua, зараз в наявності чорна, синя і салатова модель. А яка подобається вам?