Огляд Yeelight Bedside lamp

  • 06.09.2015
  • 1050

Yeelight Bedside - це розумна лампа від китайського виробника користувальницької електроніки Xiaomi.
Bedside в дослівному перекладі означає приліжковий - саме в цьому місці в квартирі і встановлюється розумна лампа Yeelight за рекомендаціями виробника.

Yeelight Bedside в дослівному перекладі означає приліжковий - саме в цьому місці в квартирі і встановлюється розумна лампа Yeelight за рекомендаціями виробника.

Зовнішній вигляд

Yeelight виконана у формі циліндра. Лампа мінімалістично, її нижня область, яка займає п'яту частину всієї конструкції, виконана з легкого алюмінію, а інша частина з матеріалу схожого на пластик світлого матового кольору. На алюмінієвої окантовці знаходиться фірмовий логотип Yee.

На верхній грані торшера є клавіша включення / виключення центру кола) і овальна клавіша перемикання режиму світіння.

Нижня грань оснащена спеціальною гумовою підставкою по периметру кола, щоб не ковзала по поверхні Yeelight. До слова це покриття дуже цепкое: лампа залишається на місці навіть під нахилом на слизькій поверхні столу.

Вага лампи вдало розподілений від основи до вершини, а центр тяжіння знаходиться де Yeelight щось трохи нижче середини. Ще на нижній задній алюмінієвої частини нічника є круглий роз'єм живлення.

Габарити Yeelight

Хочеться акцентувати особливу увагу на розмірах Yeelight. Якщо на презентації нам показали такий собі міні-торшер розміром 22,1 см на 10 см і він здавався зовсім мініатюрним, то в реальності справи йдуть зовсім інакше.

Yeelight Bedside — це велика приліжкова лампа. Вона масивна, об'ємна і вона набагато більше, ніж здається на картинках.

Що стосується характеристик Yeelight, вони наступні:
     висота: 221 мм
     діаметр: 100 мм
     вага: 700 грам
     максимальна яскравість: 300 люмен
     номінальна потужність: 10 Вт

Yeelight управляється двома способами:

    
вручну
    
зі смартфона / планшета

Щоб включити торшер - досить натиснути на круглу кнопку активації на верхній грані Yeelight. Лампа засвітиться приємним білим (біло-блакитним) кольором. Режим свічення можна змінити натиснувши на іншу (овальну) клавішу.

Саме прикольне - це управління яскравістю Yeelight. Ще на презентації було показано, що яскравість світіння торшера можна буде міняти рухом пальця по диску за і проти годинникової стрілки. Вся верхня область диска - сенсорна, подібне рішення ми колись спостерігали в IPOD, де регулювання гучності здійснювалося за коштами руху по сенсорній області кола.

Для Android-IOS і пристроїв доступно додаток для управління світильником Yeelight. ЩОБ завантажити програму, досить зісканувати QR-код з офіційного сайту Xiaomi:

Синхронізація з Yeelight відбувається по Bluetooth, це може зайняти деякий час. Після створення пари користувачеві буде доступно наступне:

     управління кольором освітлення зі смартфона
     регулювання яскравості
     установка таймера вимкнення
     вказівку діапазонів кольорів світіння

Не так то й багато варіантів використання, зате все по справі. Ще однією крутий фішкою Yeelight є можливість синхронізації з браслетом Мі
Band.

У парі пристрої починають творити справжню магію. Мі група відстежує, коли користувач починає засинати і гасить нічник в автоматичному режимі, дуже здорово. Протестувати наочно цю фішку не вийде, але на ранок Yeeligh була вимкнена, коли я прокинувся - значить працює.

Висновки

Yeelight Bedside — це яскравий і приємний гаджет від Xiaomi з концепції пристроїв для розумного будинку. Зі своїми функціями (нічника) девайс справляється на відмінно, його хочеться поставити біля ліжка і включати перед сном за переглядом фільму або розбором пошти.

Крім того, Yeelight завдяки своєму мінімалістичному дизайну легко впишеться в будь-який інтер'єр.

Мінуси

Мінуси у Yeelight є, але вони незначні. Не радив би використовувати торшер Yeelight для читання книг, в ньому є білий колір, але він здається якимось неприродним в темний час доби, читання паперової книги стає зовсім дискомфортним. Також до мінусів можна віднести вилку Yeeligth - вона плоска і швидше за все вам знадобиться перехідник.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua