Xiaomi готується до випуску нового флагмана «Mi Edge»

  • 31.08.2015
  • 938

З деяких джерел мережі інтернет, стало відомо, що компанія Xiaomi, готує до реалізації смартфон з дисплеєм охоплює бічні грані корпусу, який буде виконаний у стилі флагмана Samsung Galaxy S6 Edge.

Слід нагадати, що смартфон Galaxy S6 Edge оснащений вельми великим 5,1-дюймовим екраном Super AMOLED Quad, формату HD (2560 на 1 440 точок), який охоплює обидві сторони корпусу смартфона.

До того ж, Galaxy S6 Edge функціонує на потужному 8 ядерному процесорі Exynos 7420 і задовольняється 3 гігабайтами основної і 128 Гб вбудованої пам'яті.

Додатково до всього вищепереліченого, флагман від компанії Samsung, оснащений 16 Мп основною і 5 Мп фронтальною камерами.

Компанія Xiaomi, згідно з попередньою інформацією, планує оснастити свою новинку більш великим 5,2 - дюймовим екраном, роздільна здатність дисплея при цьому складе 2560 на 1440 пікселів.

Найімовірніше, в основу Mi Edge буде закладений чіпсет Snapdragon 808, компанії-розробника Qualcomm.

Даний процесор вміщає в себе 2 вельми продуктивних ядра ARM Cortex-A57 і 4 енергоефективні ядра Cortex-A53, також один з кращих прискорювачів графіки - Adreno 418 і модем сучасної розробки, за допомогою якого можна працювати в мобільних 4G - мережах.

Новий флагман Mi Edge отримає 3 гігабайти основної пам'яті.

Також, вельми цікавою «фішкою» даного смартфона, стане дактилоскопічний сенсор, який надасть можливість ідентифікувати будь-якого з користувачів, за його відбитками пальців.

Працювати новинка буде на основі ОС Android з фірмовою прошивкою MIUI V7.

Попередній анонс новинки, Ми побачимо найімовірніше в Жовтні. Вартість Mi Edge прогнозується на рівні 400 доларів США.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua