Розумний кондиціонер від Xiaomi і Midea

  • 04.09.2015
  • 1284

Одна з найбільш швидко розвиваються в світі компанія Xiaomi впевнено увірвалася в нішу розробників систем «розумного будинку» і беззастережно лідирує на азіатському ринку. Про це говорять показники продажів техніки компанії.

При цьому розробники постійно вдосконалюють свій продукт і впроваджують нові види «розумних» пристроїв. Зовсім недавно Xiaomi представила «розумні» фільтри для повітря і води. Для того, щоб зробити розумною »іншу побутову техніку, потрібно було знайти надійного партнера серед її виробників. Вибір менеджменту Xiaomi припав на найвідомішу китайську компанію Midea. І не даремно.

Існуюча з кінця 60-х років минулого століття, Midea є безперечним лідером на ринку побутової техніки в Китаї та інших азіатських країнах. Відома продукція Midea і в Європі, і в країнах колишнього СРСР.

Інвестувавши в Midea, Xiaomi придбала безмежні можливості в області вдосконалення побутової техніки, тому що Midea робить практично все для дому.

Розпочати співпрацю партнери вирішили з кондиціонера. Удосконалення конструкції та електронної начинки разом з програмним забезпеченням Xiaomi привели до створення прогресивного пристрою i-Youth Smart Air Conditioner.

Кондиціонер взаємодіє з багатьма «розумними» пристроями з екосистеми Xiaomi.

Приміром, всі смартфони, на яких встановлено спеціальний додаток, можуть виступати пультами управління кондиціонером. За допомогою смартфона пристрій можна включати, задавати програму, регулювати температуру, частоту обертання, режими, а також задавати програми роботи.

Відмінно сполучається кондиціонер i-Youth з фітнес-браслетом Mi Fit (Mi Band). Відповідно до показників браслета, кондиціонер можна запрограмувати на певні дії. Приміром, якщо людина входить в будинок (зону взаємодії), кондиціонер може включитися або відключитися, або почати працювати на обігрів або охолодження. 

Браслет контролює фази сну людини, і це теж може бути інструментом управління кондиціонером. Приміром, коли людина міцно засинає, кондиціонер переходить в тихий режим роботи або відключається.

Також i-Youth кондиціонер добре працює з набором пристроїв Mi Home Smart Kit. Всі події, що відбуваються в будинку, можуть бути командами для кондиціонера. Приміром, відкриття вікна може бути командою до відключення, а рух в будинку - до включення.

«Розумний» кондиціонер від Midea і Xiaomi підтримує Bluetooth, Wi Fi, споживає від 1 до 1,5 кВт.год і володіє продуктивністю 620 кубометрів повітря в годину.

Крім цього, у кондиціонера i-Youth прекрасний дизайн, внутрішній блок випускається в чотирьох кольорах: білому, блакитному, рожевому і жовтому, що дозволяє вписати його в будь-який інтер'єр як елемент декору.

Зовсім скоро «розумний» кондиціонер i-Youth прибуде і в Україну. Придбати його можна буде в офіційного дистриб'ютора продукції Xiaomi в країнах СНД - Mi.ua

Повернутися на головну сторінку Mi.ua