Перший ноутбук Xiaomi з'явиться у продажу вже в 2016 році!

  • 03.09.2015
  • 982

Згідно з деякими джерелами агентства Bloomberg, стало відомо про намір компанії Xiaomi розширити специфікацію своєї діяльності і серйозно зайнятися питанням освоєння сучасного ринку ноутбуків.

За попередньою інформацією агентства, дебютний ноутбук Xiaomi, цілком може з'явиться у продажу, в період з початку січня по березень місяць 2016 року включно.

Також, відомо, що компанія Xiaomi вже провела ділові переговори з компанією Samsung Electronics, в результаті яких, були укладені попередні домовленості, щодо можливості поставок сучасних, високопродуктивних чіпів пам'яті, для майбутнього ноутбука. Дані домовленості цілком можуть охопити і питання поставки дисплеїв для лептопа Xiaomi.

Майбутня новинка Xiaomi, найімовірніше, стане одним з основних конкурентів преміальних моделей ноутбуків - ThinkPad від компанії Lenovo і MacBook Air від компанії Apple - тому він буде мати досить вражаючими характеристиками.

Яке ПО вибере компанія Xiaomi для свого ноутбука, поки залишається загадкою - можливо, це буде ОС Linux із застосуванням елементів нової прошивки MIUI V7.

Всього за 5 років, компанія Xiaomi досягла дуже високих показників і на сьогоднішній момент, завдяки відмінному співвідношенню ціни і якості, є однією з топових представників сучасного ринку смартфонів.

Саме цінова складова, може зіграти одну з ключових ролей успішного входу компанії Xiaomi на ринок ноутбуків і звичайно ж ціна, стане тим факторм тиску, на лідируючі компанії цієї галузі - Apple, Lenovo, HP та інші.

Варто враховувати те, що в будь-якому випадку компанії Xiaomi належить вихід на ринок, який знаходиться в процесі падіння (спадного тренда) і згідно з прогнозами IDC, надходження ПК в поточному році знизяться на 8,7%, а пожвавлення ринку і позитивна динаміка зростання, найімовірніше буде досягнута не раніше 2017 року.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua