Мишка дротова Xiaomi Mi mouse 2 Black YXSB01MW

Якщо ви звикли до комфортної та безперебійної роботи комп'ютерного маніпулятора, який володіє високою швидкістю відгуку на натиснення та не розрядиться в самий невідповідний момент, дротова мишка Mi mouse 2 - це саме той атрибут, який вам потрібен.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Базова конструкція

Провідна мишка оснащена двома клавішами управління, а також коліщатком, яке сприяє найбільш комфортній роботі в мережі інтернет та різних програмах - дозволяючи зручно та швидко прокручувати інформацію на сторінці, відкривати нову вкладку в браузері при натисканні на посилання, збільшити/зменшити документ і т.ін .

Мишка дротова Mi mouse 2 Black YXSB01MW крупним планом

Комфортне захоплення

Мишка була спроектована з урахуванням анатомічних особливостей будови руки. Саме тому, Mi mouse 2 настільки зручно розташовується в руці користувача, що дозволяє запобігти зайвому напруженню в м'язах і суглобах руки навіть при тривалій роботі з маніпулятором.

Плавне пересування

Висока точність позиціонування

Пристрій досить плавно пересувається по різних поверхнях, з помірним показником опору. Крім того, дротова мишка Mi mouse 2 має високий показник точності позиціювання курсору на екрані - 1200 dpi.

Сумісність з ОС Windows / Mac OS

Маніпулятор сумісний з ОС Windows 7/Mac OS 10.8, і новішими версіями даних операційних систем, що робить дротову мишку Mi mouse 2 універсальним атрибутом для будь-якого користувача ПК.

Тип: Дротова комп'ютерна миша
Бренд: Mi
Модель: YXSB01MW
Тип сенсора: Оптичний
Ресурс кнопок: 30 млн натиснень
Інтерфейс: USB
Точність позиціонування: 1200 dpi
Вага: 100 г
Колір: Чорний
Сумісність: Windows 7/8/10, Mac X 10.8 і вище