Мишка Xiaomi Mi Wireless Mouse 2 Shell White

Мінімалістський дизайн

Миша Mi Wireless Mouse 2 Lava має унікальний симетричний дизайн, що дозволяє використовувати її як лівою, так і правою рукою.

Бездротова миша Mi Wireless Mouse 2 Lava володіє продуманою конструкцією, яка забезпечує дуже тихе клацання при натисненні. Крім того, виробник скорегував дизайн бездротової миші 2-го покоління. Вона має більш зручні вигини і є, немов продовженням руки користувача.

Продумана конструкція

Крім дизайну, матеріал миші також значно модернізований. Поверхня миші оброблена спеціальним шаром, що забезпечує м'яке, гладке зчеплення для більш комфортної роботи з мишкою.

Миша Mouse 2 Lava оснащена протиковзким роликом з алюмінієвого сплаву, з піскоструминною обробкою і анодованою поверхнею для ефективного захисту від ковзання і поту.

Магнітна кришка. Радіус дії до 10 метрів.

Ергономічна мишка обладнана магнітною кришкою, використовує бездротовий приймач 2.4G з радіусом дії до 10 метрів, що істотно спрощує роботу з ПК і ноутбуком вдома або в офісі. Крім того, миша оснащена акумуляторною батареєю АА з економічним енергоспоживанням і тривалістю роботи до 1 року.

Високоточний датчик

Mi Mouse 2 Lava обладнана фотоелектричним датчиком з роздільною здатністю до 1000 DPI, який може точно визначати місце розташування при швидкому русі та сумісна з Windows 7/8/10, Mac OS X 10.8 або вище і Chrome ОС.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип Мишка бездротова
Бренд: Mi
Модель: XMWS002TM
Матеріал корпусу: АБС-пластик, алюміній
Датчик: Фотоелектричний
Роздільна здатність: 1000 крапок на дюйм
Спосіб підключення: 2.4 ГГц бездротовий, 125 Гц
Відстань з'єднання: До 10 метрів
Робоча температура: 0 °C ~ 40 °C
Підтримувані системи: Windows 7/8/10,
Mac OS X 10.8 або вище, Chrome OS
Колір: Білий
Комлектація: Мишка, мікроприймач, 1 батарейка АА, інструкція