Мишка Xiaomi Blasoul Y720 Lite 1000GHz 7200DPI RGB Black

Чутливість 12 000 DPI, 7 програмованих кнопок і перемикачі OMRON

Ця крута дротова мишка має прекрасну чутливість 12 000 DPI та відгук 1 мс, чого цілком достатньо для комфортної гри. Її 7 кнопок легко програмуються - ваші улюблені ігрові макроси в справі!

Для надійної роботи BLASOUL Light Effects Professional Gaming забезпечена перемикачами виробництва відомої японської фірми OMRON, що витримують близько 20 мільйонів натискань.

Геймерська, ергономічна, надійна

Мишка спроектована, в першу чергу, для геймерів, і має яскравий футуристичний дизайн. При цьому конструкція миші забезпечує зручний для руки хват і хороше зчеплення гаджета з поверхнею завдяки тефлоновим накладкам.

Міцність корпусу BLASOUL Light Effects Professional Gaming гарантують матеріали, з яких створена миша: термопластична гума і ABS-пластик.

16 мільйонів кольорів RGB-підсвічування

Пристрій створений таким, що надзвичайно запам'ятовується – по всьому його корпусу розташований 31 світлодіод, колір яких може незалежно регулюватися (7 незалежних зон на корпусі мишки). Кожен світлодіод підтримує до 16 мільйонів кольорів (технологія POLYCHROME)! «Розфарбуйте» мишку під свій настрій!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ігрова мишка BLASOUL Light Effects Professional Gaming USB Black

Справжній геймерський маніпулятор прийшов в сім'ю екосистеми MiJia. Ним виявилася дротова ігрова мишка BLASOUL Light Effects Professional Gaming. У неї є все, щоб стати вірною супутницею, як професійного кіберспортсмена, так і звичайного гравця.

BLASOUL Light Effects Professional Gaming геймерська мишка

Пристрій володіє надзвичайною чутливістю 12 000 DPI (за точність відповідає лазерний сенсор PMW3360) і часом відгуку 1 мс.

Швидкість стеження гаджета 250 IPS, а максимальне прискорення – 50 G.

BLASOUL Light Effects Professional Gaming лазерний сенсор

Цього з лишком вистачить для комфортної гри в найвимогливіший кіберспортивний проект, не кажучи вже про інші ігри.

BLASOUL Light Effects Professional Gaming ігрова миша

Мишка оснащена 7 програмованими кнопками, що підтримують макроси. За швидкість та якість обробки програмованого ПО відповідає 32-бітний 48 МГц-чіп.

BLASOUL Light Effects Professional Gaming чіп

Власник зможе налаштовувати до 5 персоналізованих конфігурацій, і використовувати їх в установках мишки «за замовчуванням».

BLASOUL Light Effects Professional Gaming ергономічна форма

Конструкція пристрою скрупульозно продумана з урахуванням всіх можливих дрібниць. Маніпулятор отримав «арочний дизайн», найбільш зручний для тривалого користування мишкою, тому ваша рука не буде сильно втомлюватися. Завдяки тефлоновим накладкам, пристрій не ковзає по поверхні, забезпечуючи надійне зчеплення і контроль руху. Тефлонові накладки довговічні – вони розраховані на близько 250 км «шляху» мишки.

BLASOUL Light Effects Professional Gaming RGB-підсвітка

Корпус гаджета виготовлений з комбінації термопластичної гуми (TPR) і міцного ABS-пластика. У місцях установки світлодіодів, корпус оснащений прозорими елементами, що забезпечує якісне й яскраве підсвічування.

BLASOUL Light Effects Professional Gaming 16 мільйонів кольорів

Завдяки високій якості матеріалів і спеціальній обробці (технологія BABYFACE), корпус BLASOUL Light Effects Professional Gaming успішно протистоїть ефекту старіння та корозії, плюс має прекрасні тактильні характеристики.

BLASOUL Light Effects Professional Gaming конструкція

Для довговічного надійного використання мишки її перемикачі створені фахівцями всесвітньо відомої японської компанії OMRON. Вони витримують близько 20 мільйонів натиснень!

BLASOUL Light Effects Professional Gaming перемикачі OMRON

Габаритні розміри гаджета 12.81x7.72x4.09 см, а вага - 350 грамів.

Крім усього іншого, мишка оснащена захистом від статичної електрики в районі коліщатка, а її позолочений USB-інтерфейс значно зменшує швидкість окислення та мінімізує можливі спотворення передачі сигналу.

BLASOUL Light Effects Professional Gaming антистатичний захист

BLASOUL Light Effects Professional Gaming тефлонові накладки

У BLASOUL Light Effects Professional Gaming вбудований 31 світлодіод, кожен з яких підтримує близько 16.8 мільйонів кольорів (технологія POLYCHROME). Це створює воістину неймовірні можливості для креативу з RGB-підсвічуванням.

BLASOUL Light Effects Professional Gaming підсвічення

Особливо приємним є той факт, що світлодіоди підтримують функцію незалежного один від одного налаштування (7 незалежних зон на корпусі мишки). Це означає, що підсвічування мишки можна регулювати і налаштовувати, як вам тільки заманеться!

BLASOUL Light Effects Professional Gaming конструкція

Хочете зробити одну частину миші червоною, а другу зеленою – будь ласка. Хочете, щоб мишка світилася всіма кольорами веселки – будь ласка. Хочете, щоб кольори на корпусі мерехтіли – будь ласка!

BLASOUL Light Effects Professional Gaming матеріал

Конструктори пристрою вирішили не обмежувати свободу ваших фантазій!

Швидка та потужна, ергономічна та зручна, стильна та красива – геймерська миша BLASOUL Light Effects Professional Gaming стане справжньою окрасою і вірним помічником для будь-якого користувача! Особливо, якщо він захоплюється комп'ютерними іграми.

BLASOUL Light Effects Professional Gaming надійна мишка

Тип: Дротова лазерна мишка
Бренд: BLASOUL
Кількість кнопок, що програмуються: 7
Чутливість: 12 000 DPI
Швидкість стеження: 250 IPS
Максимальне прискорення: 50 G
Час відгуку: 1 мс
Чіп: 32-бітний, 48 МГц
Підсвічення: Регулюєме, 16.8 мільйонів кольорів
Кількість світлодіодів: 31, поділені на 7 незалежних зон
Кількість натиснень, яку витримують перемекачі: Біля 20 000 000 натиснень
Матеріал корпуса: Термопластична гума (TPR) та ABS-пластик
Протиковзкі накладки: Є, зроблені з тефлона
Габаритні розміри: 12.81x7.72x4.09 см
Вага: 350 грамів

Завантаження…