Навушники Xiaomi Mi sport Bluetooth headset White (ZBW4379GL)

Ті, хто не може уявити своє життя без спорта та тренувань, хто проводить багато часу у русі, обов’язково оцінять бездротові навушники Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset, які були розроблені спеціально для занять спортом. Легкі та комфортні, м’які та ті, що легко фіксуються у вусі, вони зможуть тішити Вас музикою протягом 7 годин.

Навушники Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset не натирають, надійно фіксуються і не спричинюють біль навіть після довготривалих занять спортом.

Відгуки користувачів
Никита, 13.03.2018
Здравствуйте,а если я подключу наушники к своему смартфону мі а1 одновременно с mi band2 и вдруг мне кто либо позвонит,то как гаджеты будут реагировать на вызов одновременно?Спасибо.
Адміністрація MIOT.UA 13.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Никита, да.
Всі відгуки

Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset Black

Музика та спорт відтепер завжди разом

Ті, хто не може уявити своє життя без спорта та тренувань, хто проводить багато часу у русі, обов’язково оцінять бездротові навушники Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset, які були розроблені спеціально для занять спортом. Легкі та комфортні, м’які та ті, що легко фіксуються у вусі, вони зможуть тішити Вас музикою протягом 7 годин. Навушники Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset не натирають, надійно фіксуються і не спричинюють біль навіть після довготривалих занять спортом.

Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset в дії

Як же виглядають навушники Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset?

На перший погляд може здатися, що навушники досить масивні, тобто будуть незручними у використанні, а тим паче, на заняттях спортом. Але важать бездротові навушники небагато - 17.8 грамів. Вони не дуже помітні під час користування: бігу, катаннях на велосипеді, під час ходи тощо. Вони мають форму гачка та легко «сідають» на вушну раковину.

Вкладиші навушників м’які, завдяки силікону з якого вони зроблені. Вони відмінно тримаються у слухових проходах, не спричинюючи дискомфорт, та забезпечують гарну шумоізоляцію. Навушники мають регулятори гучності, протестовані на 5 млн натискувань, а мікрофон та кнопка відповіді на виклик розташовані на кабелі. Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset силікон

Bluetooth-гарнітура

Погодьтесь, займаючись спортом не дуже зручно розмовляти по телефону, це відволікає, а іноді й дратує. Але Xiaomi Mi Sports має кремнієвий мікрофон з системою шумоподавлення, завдяки якому Ви можете приймати дзвінки, навіть не беручи до рук телефон. Bluetooth 4.1 доволяє приєднати одночасно два пристрої, поширюючи сигнал у радіусі до 10 метрів. Заряд акумулятора Bluetooth відбувається через мікропорт USB біля 1.5 години.

На що здатні Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset?

Акумулятор ємністю 110 мА.год. забезпечує роботу без підзарядження до 7 годин. А для того, щоб прослухати музику протягом години, Вам знадобиться лише 10 хвилин. Це чудова новина для тих, хто забув зарядити навушники, але планує зайнятися спортом. Повністю зарядити гаджет Ви зможете лише за годину.

Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset йога

Навушники та зовнішні умови

Корпус навушників вироблено з анодованого алюмінієвого сплаву, який є стійким до подряпин. Також «фішкою» цих навушників є терплячись до поту та дощу, до температури від -20°C до 70°C, бо вони були спеціально розроблені для спортсменів, які займаються у різних погодних умовах. Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset протидія волозі

Сумісність

Mi sport Bluetooth headset White ідеально підходить до iPhone, iPad, iPod, Meizu та іншим MP3/CD плеєрам.

Безпровідний інтерфейс: Bluetooth 4.1
Бренд: Mi
Шумоподавлення: Є
Чутливість: 88дБ
Підтримка приєднання 2-ох пристроїв одночасно: Є
Температурний режим: від -20 °C до +70°C
Час роботи в режимі розмови: 7 годин
Час розмови в режимі очікування: 11 днів
Відстань зв'язку: 10 метрів
Тип навушників: Вакуумний
Час повного зарядження: 1 час
Вага: 17.8 грамів
Колір: Білий
Комплектація: Стерео Bluetooth гарнітура, абушюри чотирьох розмірів (XS, S, M, L), чохол для Bluetooth гарнітуры, кабель для зарядження, керівництво користувача

Завантаження…

Відгуки користувачів
Никита, 13.03.2018
Здравствуйте,а если я подключу наушники к своему смартфону мі а1 одновременно с mi band2 и вдруг мне кто либо позвонит,то как гаджеты будут реагировать на вызов одновременно?Спасибо.
Адміністрація MIOT.UA 13.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Никита, да.
Додати коментар