Комплект системи безпеки Xiaomi MiJia Smart Home Security Kit (YTC4023CN)

Комплект системи безпеки Xiaomi MiJia Smart Home Security Kit є одним з найбільш повнофункціональних рішень безпеки Вашої домівки, який Ви можете отримати на ринку. До набору входять:

 • Центр керування - комутатор Mi Control Hub з євровилкою;
 • Бездротова дистанційна кнопка-вимикач Mi Wireless Switch;
 • Датчики відкриття вікон і дверей Mi Window & Door Center х 2;
 • Датчики руху Mi Motion Sensor х 2.
Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Олександр, 04.10.2018
Покупкою задоволений, хороший стартовий набір, реальна економія. Було б чудово, якби були набори побільше ))
Влад, 22.01.2018
Доброго дня. Чи є у пристроя автономний режим роботи на випадок відсутності електроенергії чи стабільного сигналу WiFi? Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 22.01.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Влад, ні. Рекомендуємо для таких цілей використовувати джерела безперебійного живлення (UPS).
Всі відгуки

Набір Mijia Smart Home Set

При поверненні додому, автоматично ввімкнеться світло, побутова техніка почне працювати, а запашна кава вже буде готова ... і це зовсім не вигадані технології майбутнього, це реальна дійсність, яка втілилася в життя завдяки Mi Smart Home Security Kit. Використовуючи складові набору, Ви можете автоматизувати роботу smart пристроїв, віддалено управляти пристроями за допомогою смартфона, та швидко створити сприятливі для Вас умови життя. Зробіть лише кілька кроків, щоб втілити задумане в реальність.

 • 1600 млн кольорів
 • Улюблені мелодії користувача
 • Підключення до інших смарт пристроїв
 • Пульт дистанційного управління

 Mi Smart Home Security Kit комутатор

Нічник

Xiaomi Smart Home Multifunctional Gateway відкриває вам багато яскравих і приємних кольорів (близько 16 мільйонів), які Ви можете відрегулювати так, як забажаєте. Сенсори пристрою вловлюють низький рівень освітлення, і нічник вмикається автоматично.

Мультифункціональний пристрій Mi Smart Home Multifunctional Gateway нічник

Smart Care. Нагадування про безпеку

Завдяки додатку «Розумний Дім» і сполученню з датчиком відкриття вікна або двері Mi Smart Home, Ви зможете спати спокійно, так як перед сном на Ваш смартфон прийде повідомлення, якщо якесь вікно або двері залишилися відкритими.

Датчики відчинення вікон і дверей Mi Smart Home window and door detector

Датчик відчинення дверей або вікон складається з двох частин і працює з герконом і магнітом. Розміри корпусів, виготовлених із білого матового пластика, досить невеликі - основний блок 21 × 41 × 11 мм, допоміжний - 10 × 26 × 9 мм. Кріпиться пристрій за допомогою двосторонніх клейких смужок спеціальної форми.

На корпусі пристрою можна помітити два отвори - за розташованим на верхній кришці ховається індикаторний світлодіод, а на торці - кнопка для сполучення датчика з багатофункціональним пристроєм. У даній моделі заявлено відстань спрацьовування в 22 міліметри.

Mi Smart Home window and door detector

Розумний датчик буде вмикати і вимикати світло в кімнаті, як тільки Ви в неї зайдете або вийдете. Окрім цього, якщо Ви перебуваєте далеко від дому, і хтось вирішить забратися у Ваш будинок, датчик запише відео і подасть звуковий сигнал.

Mi Smart Home window and door detector у роботі

Mi Smart Home window and door detector безпека

Датчик руху Mi Smart Home Detector

Він виконаний у формі циліндра діаметром 30 міліметрів і є заввишки 33 міліметри. Основна частина корпусу також виконана із білого матового пластику. На передній частині знаходиться закрите матовою плівкою віконце сенсора. Зліва від нього - прихована кнопка для підключення до базового блоку.

Датчик руху Mi Smart Home Detector

Дальність виявлення - 7м, кут виявлення - 1700.

Підключений до багатофункціонального пристрою датчик руху відстежує будь-які переміщення в квартирі, тоді спалахують LED-індикатори багатофункціонального Mi Smart Home Multifunctional Gateway і останній працює у якості нічника. Також, коли датчик руху підключений до дзвінка на дверях, він відстежує переміщення Вашої домашньої тварини. Як тільки та вискоче за двері, дзвінок відразу повідомить Вас.

Датчик руху Mi Smart Home Detector відстеження переміщення

Бездротовий комутатор Mi Smart Home Wireless Switch

Діаметр датчика - близько 50 мм, висота - приблизно 14 мм, що є зручним у роботі. Корпус виготовлено з білого матового пластика, у верхній частині корпусу знаходиться логотип виробника. На дні комутатора міститься наклейка для кріплення, а також прихована кнопка і індикатор сполучення. Mi Smart Home Wireless Switch підтримує визначення одного та подвійного натискання на нього.

Датчик руху Mi Smart Home Detector підключення

Бездротовий комутатор Mi Smart Home Wireless Detector дозволяє дистанційно контролювати ввімкнення і вимкнення приладів через управління розетками, лампами та іншими смарт-пристроями:

 • на кухні: натисніть перемикач, аби розбудити Вашу дитину
 • перед сном: вимкніть усі прилади одним натисканням кнопки
 • вночі: за допомогою кнопки увімкніть нічник
 • перед виходом з дому: задайте роботу побутовій техніці

Вся робота з системою «розумного будинку» здійснюється через фірмовий мобільний додаток Smart Home.

Бездротовий комутатор Mi Smart Home Wireless Detector

Тип: Smart Home Set
Бренд: MiJia
Матеріал: Високоякісний ABS-матеріал
Датчики:

Комутатор Mi Control Hub;
Дистанційна кнопка-вимикач Mi Wireless Switch;
Датчики відкриття вікон і дверей Mi Window & Door Center х 2;
Датчик руху Mi Motion Sensor х 2.

Завантаження…

Відгуки користувачів
Олександр, 04.10.2018
Покупкою задоволений, хороший стартовий набір, реальна економія. Було б чудово, якби були набори побільше ))
Влад, 22.01.2018
Доброго дня. Чи є у пристроя автономний режим роботи на випадок відсутності електроенергії чи стабільного сигналу WiFi? Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 22.01.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Влад, ні. Рекомендуємо для таких цілей використовувати джерела безперебійного живлення (UPS).
Віталій, 09.01.2018
Доброго дня. На 3 фото замість датчику руху, зображено датчик температури та вологості. Якщо замовити, набір буде з яким датчиком? Згідно опису - датчик руху. Дякую за відповідь.
Адміністрація MIOT.UA 09.01.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Віталій, в наборі комплекту датчик руху.
Додати коментар