Комплект системи безпеки Xiaomi Mi Home (Mijia) Smart Home Security Kit Global

Комплект системи безпеки Xiaomi MiJia Smart Home Security Kit є одним з найбільш повнофункціональних рішень безпеки Вашої домівки, який Ви можете отримати на ринку. До набору входять:

 • Центр керування - комутатор Mi Control Hub з євровилкою;
 • Бездротова дистанційна кнопка-вимикач Mi Wireless Switch;
 • Датчики відкриття вікон і дверей Mi Window & Door Center х 2;
 • Датчики руху Mi Motion Sensor х 2.
Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Сергій, 04.04.2020
1."Центр керування - комутатор Mi Control Hub "-він є ШЛЮЗОМ (як шлюз в програмі не відображається).? 2. В описі вказано, що сумісних пристроїв більше 20, насправді підєнати можна лише 5. Лампу (з списку) не бачить. Можливо це опис китайської, а не європейської версії :-(
Адміністрація MIOT.UA 04.04.2020
Доброго дня, цей набір працює лише з тим набором датчиків що йде саме в наборі. Окремо добавити інші нажаль не можливо. В вашому випадку вап потрібно окремо придбати шлюз та інші пристрої.
Алексей, 24.12.2019
Работает с Apple Homekit ?
Адміністрація MIOT.UA 24.12.2019
Добрый день, нет только с Android
Всі відгуки

Набір Mijia Smart Home Set

При поверненні додому, автоматично ввімкнеться світло, побутова техніка почне працювати, а запашна кава вже буде готова ... і це зовсім не вигадані технології майбутнього, це реальна дійсність, яка втілилася в життя завдяки Mi Smart Home Security Kit. Використовуючи складові набору, Ви можете автоматизувати роботу smart пристроїв, віддалено управляти пристроями за допомогою смартфона, та швидко створити сприятливі для Вас умови життя. Зробіть лише кілька кроків, щоб втілити задумане в реальність.

 • 1600 млн кольорів
 • Улюблені мелодії користувача
 • Підключення до інших смарт пристроїв
 • Пульт дистанційного управління

 Mi Smart Home Security Kit комутатор

Нічник

Xiaomi Smart Home Multifunctional Gateway відкриває вам багато яскравих і приємних кольорів (близько 16 мільйонів), які Ви можете відрегулювати так, як забажаєте. Сенсори пристрою вловлюють низький рівень освітлення, і нічник вмикається автоматично.

Мультифункціональний пристрій Mi Smart Home Multifunctional Gateway нічник

Smart Care. Нагадування про безпеку

Завдяки додатку «Розумний Дім» і сполученню з датчиком відкриття вікна або двері Mi Smart Home, Ви зможете спати спокійно, так як перед сном на Ваш смартфон прийде повідомлення, якщо якесь вікно або двері залишилися відкритими.

Датчики відчинення вікон і дверей Mi Smart Home window and door detector

Датчик відчинення дверей або вікон складається з двох частин і працює з герконом і магнітом. Розміри корпусів, виготовлених із білого матового пластика, досить невеликі - основний блок 21 × 41 × 11 мм, допоміжний - 10 × 26 × 9 мм. Кріпиться пристрій за допомогою двосторонніх клейких смужок спеціальної форми.

На корпусі пристрою можна помітити два отвори - за розташованим на верхній кришці ховається індикаторний світлодіод, а на торці - кнопка для сполучення датчика з багатофункціональним пристроєм. У даній моделі заявлено відстань спрацьовування в 22 міліметри.

Mi Smart Home window and door detector

Розумний датчик буде вмикати і вимикати світло в кімнаті, як тільки Ви в неї зайдете або вийдете. Окрім цього, якщо Ви перебуваєте далеко від дому, і хтось вирішить забратися у Ваш будинок, датчик запише відео і подасть звуковий сигнал.

Mi Smart Home window and door detector у роботі

Mi Smart Home window and door detector безпека

Датчик руху Mi Smart Home Detector

Він виконаний у формі циліндра діаметром 30 міліметрів і є заввишки 33 міліметри. Основна частина корпусу також виконана із білого матового пластику. На передній частині знаходиться закрите матовою плівкою віконце сенсора. Зліва від нього - прихована кнопка для підключення до базового блоку.

Датчик руху Mi Smart Home Detector

Дальність виявлення - 7м, кут виявлення - 1700.

Підключений до багатофункціонального пристрою датчик руху відстежує будь-які переміщення в квартирі, тоді спалахують LED-індикатори багатофункціонального Mi Smart Home Multifunctional Gateway і останній працює у якості нічника. Також, коли датчик руху підключений до дзвінка на дверях, він відстежує переміщення Вашої домашньої тварини. Як тільки та вискоче за двері, дзвінок відразу повідомить Вас.

Датчик руху Mi Smart Home Detector відстеження переміщення

Бездротовий комутатор Mi Smart Home Wireless Switch

Діаметр датчика - близько 50 мм, висота - приблизно 14 мм, що є зручним у роботі. Корпус виготовлено з білого матового пластика, у верхній частині корпусу знаходиться логотип виробника. На дні комутатора міститься наклейка для кріплення, а також прихована кнопка і індикатор сполучення. Mi Smart Home Wireless Switch підтримує визначення одного та подвійного натискання на нього.

Датчик руху Mi Smart Home Detector підключення

Бездротовий комутатор Mi Smart Home Wireless Detector дозволяє дистанційно контролювати ввімкнення і вимкнення приладів через управління розетками, лампами та іншими смарт-пристроями:

 • на кухні: натисніть перемикач, аби розбудити Вашу дитину
 • перед сном: вимкніть усі прилади одним натисканням кнопки
 • вночі: за допомогою кнопки увімкніть нічник
 • перед виходом з дому: задайте роботу побутовій техніці

Вся робота з системою «розумного будинку» здійснюється через фірмовий мобільний додаток Smart Home.

Бездротовий комутатор Mi Smart Home Wireless Detector

Тип: Smart Home Set
Бренд: MiJia
Матеріал: Високоякісний ABS-матеріал
Датчики:

Комутатор Mi Control Hub;
Дистанційна кнопка-вимикач Mi Wireless Switch;
Датчики відкриття вікон і дверей Mi Window & Door Center х 2;
Датчик руху Mi Motion Sensor х 2.

Завантаження…

Відгуки користувачів
Сергій, 04.04.2020
1."Центр керування - комутатор Mi Control Hub "-він є ШЛЮЗОМ (як шлюз в програмі не відображається).? 2. В описі вказано, що сумісних пристроїв більше 20, насправді підєнати можна лише 5. Лампу (з списку) не бачить. Можливо це опис китайської, а не європейської версії :-(
Адміністрація MIOT.UA 04.04.2020
Доброго дня, цей набір працює лише з тим набором датчиків що йде саме в наборі. Окремо добавити інші нажаль не можливо. В вашому випадку вап потрібно окремо придбати шлюз та інші пристрої.
Алексей, 24.12.2019
Работает с Apple Homekit ?
Адміністрація MIOT.UA 24.12.2019
Добрый день, нет только с Android
Александр, 25.11.2019
Похоже мне один датчик открытия окон/дверей бракованный положили. Подключается, сутки работает нормально, потом - "Устройство удалено" и датчик исчезает. Второй из комплекта работает нормально. Сброс и датчика и шлюза - делал. Батарейку на новую менял. В другое место датчик ставил - ничего не помогает, через сутки отваливается. К шлюзу подключено 12 устройств, в лимит не упираюсь. Готов выслать этот один датчик в магазин обратно для обмена, но весь комплект обменивать не буду - я уже все датчики смонтировал, шлюз настроил...но осадочек конечно остался :(
Адміністрація MIOT.UA 25.11.2019
Добрый день, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Maryan, 26.09.2019
Можете уточнити, чи наявний в комплекті Mi Control Hub, ідентичний до "Шлюз Mi Home (Mijia) Multifunctional Gateway"? Чи це різні пристрої?
Адміністрація MIOT.UA 26.09.2019
Доброго дня, це різні пристрої.
Вадим, 26.08.2019
Даний набір працює на китайських серверах? Чи це європейська версія ? Тоб-то чи зможу інтегрувати разом із цими датчиками, лампи yeelight(YLDL01YL , різні стільові), зволожувач повітря(які працюють виключно з Китаєм)?
Адміністрація MIOT.UA 26.08.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT.Вадим, можна обирати між регіонами - Азія/Європа.
Олександр, 25.08.2019
Доброго дня. В цій версії шлюзу є режим для розробників (developer mode)?
Адміністрація MIOT.UA 25.08.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Олександр, з даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: miot.com.ua e-mail: [email protected]
Олександр, 04.10.2018
Покупкою задоволений, хороший стартовий набір, реальна економія. Було б чудово, якби були набори побільше ))
Влад, 22.01.2018
Доброго дня. Чи є у пристроя автономний режим роботи на випадок відсутності електроенергії чи стабільного сигналу WiFi? Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 22.01.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Влад, ні. Рекомендуємо для таких цілей використовувати джерела безперебійного живлення (UPS).
Віталій, 09.01.2018
Доброго дня. На 3 фото замість датчику руху, зображено датчик температури та вологості. Якщо замовити, набір буде з яким датчиком? Згідно опису - датчик руху. Дякую за відповідь.
Адміністрація MIOT.UA 09.01.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Віталій, в наборі комплекту датчик руху.
Додати коментар